طراحی‌های جدید دیوارنگاره‌های لانه جاسوسی آغاز شد / رونمایی از طرح جدید اوایل آبان

مسئول موزه ۱۳ آبان گفت: طراحی‌های جدید دیوارنگاره‌های لانه جاسوسی از هفته گذشته توسط تیم اجرایی طرح آغاز شده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / امینی مسئول موزه ۱۳ آبان ، با اشاره به انتشار برخی اخبار مبنی بر حذف نماد‌های استکبارستیزی از روی دیوار‌های سفارت سابق آمریکا (لانه جاسوسی) گفت: با توجه به گذشت چند دهه از طراحی سابق دیوارنگاره‌های لانه جاسوسی و لزوم بازسازی و بروزرسانی طرح ها، سازمان بسیج دانشجویی با استفاده از ظرفیت طراحان و گرافیست‌های انقلاب اسلامی اقدام به طراحی جدید این دیوارنگاره‌ها نموده است که فرآیند اجرای آن از هفته گذشته توسط تیم اجرایی طرح آغاز شده است.


وی افزود: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته از طراحی‌های جدید دیوارنگاره‌های لانه جاسوسی به مناسبت سالروز تسخیر لانه جاسوسی در حوالی ۱۳ آبان سال جاری رونمایی به عمل میآید.


بنابر اعلام سازمان بسیج دانشجویی، بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته از طراحی‌های جدید دیوارنگاره‌های لانه جاسوسی به مناسبت سالروز تسخیر لانه جاسوسی در حوالی ۱۳ آبان سال جاری رونمایی به عمل می‌آید.

 

امینی با بیان اینکه اعلام زمان دقیق رونمایی از دیوارنگاره‌ها متعاقبا اعلام میشود، افزود:دیوار نگاره‌های جدید کاملا ضد آمریکایی و برگرفته از طرح‌های خاصی است که روی دیوار لانه جاسوسی نوستالوژی شده است. همچنین در طرح‌های جدید با توجه به اینکه موزه ۱۳ آبان دارای مخاطبان خارجی است از دیوارنگاره‌های بین المللی نیز استفاده شده است.

مدیر موزه ۱۳ آبان گفت: در طرح‌های جدید با توجه به مباحثی که در رابطه با انجام مذاکره با آمریکا مطرح می‌شود از مفاهیم ضد استکباری استفاده شده است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار