به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان؛

ساخت مدرسه و برگزاری کارگاه های فرهنگی و آموزشی در منطقه برجک رودبار جنوب

علیرضا رزم پوش: ساخت یک مدرسه و رنگ آمیزی مدرسه ای دیگر با هدف برقراری عدالت آموزشی در این اردوی جهادی صورت گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علیرضا رزم پوش مسئول گروه جهادی شهید شهسواری دانشگاه فرهنگیان استان کرمان در مصاحبه با خبرنگار ما اینگونه گفت : اردوی جهادی به مدت هفت روز با هدف محرومیت زدایی و ترویج عدالت آموزشی در منطقه برجک رودبار جنوب برگزار شد.

 

مسئول گروه جهادی شهید شهسواری از زمان برگزاری این اردوی جهادی اینگونه خبر داد : این اردوی جهادی از تاریخ 10 لغایت 17 شهریور ماه در شهرستان رودبار جنوب و منطقه برجک و با حضور 45 نفر از دانشجویان جهادگر بسیجی دانشگاه فرهنگیان استان کرمان برگزار شد.

 

وی در ادامه بیان کرد: در بحث عمرانی ساخت یک مدرسه به همراه رنگ آمیزی مدرسه ای دیگر و با هدف برقراری عدالت آموزشی صورت گرفت و همچنین گروه فرهنگی با برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع بررسی مسائل تربیتی برای والدین با هدف آشنایی بیشتر والدین با نحوه تربیت و رفتار با فرزندان در دوران بلوغ و همچنین برگزاری مراسم های عزاداری و کلاس های مداحی با هدف ترویج فرهنگ علوی و حسینی در مناطق محروم صورت گرفت.

 

رزم پوش تصریح کرد: برای دانش آموزان منطقه کلاس های تحصیلی فشرده جهت تقویت پایه تحصیلی و آمادگی برای سال تحصیلی جدید صورت گرفت.

 

وی گفت: برگزاری کلاس های هنری با محوریت آموزش ساخت وسائل تزئینی با نمد صورت گرفت.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار