مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان مازندران خبر داد؛

اصرار سرپرست دانشگاه فرهنگیان خواهران ساری بر حذف دانشجویان بسیجی

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان مازندران از اصرار سرپرست این پردیس دانشگاهی بر حذف دانشجویان بسیجی خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییسیدمرصاد حسینی  با اشاره به اینکه مریم میرزاپور سرپرست پردیس دانشگاه فرهنگیان خواهران ساری اصرار بر حذف دانشجویان بسیجی از دانشگاه فرهنگیان ساری دارد، اظهار کرد: این فرد، دانشجویان بسیجی این دانشگاه را برخلاف بیانات مقام معظم رهبری نسبت به حمایت از جوانان انقلابی تضعیف می‌کند.

وی افزود: اگر لازم باشد، بسیج دانشجویی برای جلوگیری از تضعیف جریان انقلابی در پردیس خواهران ساری، موضوع را به سازمان بسیج دانشجویی، وزارت آموزش و پرورش و سایر نهادهای ذیربط اطلاع می‌دهد.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان مازندران با بیان اینکه این پردیس دانشگاهی به‌دلیل استقبال بالای جدیدالورودها توانایی جذب همه دانشجویان را ندارد، گفت: مسئولان، انتقال برخی دانشجویان از دانشگاه فرهنگیان خواهران ساری به پردیس آمل را در دستور کار قرار داده‌اند. جالب اینجاست که آن‌ها لیستی از دانشجویان را اعلام کرده‌اند که طی آن همه اعضای شورای بسیج دانشگاه فرهنگیان ساری باید به‌ مرکز آمل بروند و نتیجه این اقدام در حقیقت منحل کردن بسیج در پردیس خواهران دانشگاه فرهنگیان ساری است!

حسینی تصریح کرد: اختلاف‌ سرپرست پردیس فرهنگیان خواهر ساری با مجموعه بسیج دانشگاه، سابقه‌ای دیرینه داشته و وی برخورد خوبی با جریان انقلابی ندارد. به برخی حقوق بگیران نظام که چوب لای چرخ جریان انقلابی می‌گذارند، این فرمایش مقام معظم رهبری در ۳۰ مرداد ۹۶ را یادآور می‌شوم که «نباید در محیط‌های دانشگاهی و فرهنگی، جریان انقلابی تضعیف و جریان مقابل آن‌ها تقویت شود».

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار