ستاد استقبال از دانشجویان توسط حوزه بسیج دانشجویی امام رضا(ع) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد تشکیل شد

به منظور خدمت رسانی و راهنمایی به دانشجویان جدیدالورود در ایام ثبت نام ، ستاد استقبال از دانشجویان توسط حوزه بسیج دانشجویی امام رضا(ع) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد تشکیل شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، مسئول حوزه بسیج دانشجویی امام رضا(ع) بیان کرد : بی اطلاعی از ساز و کار ثبت نام دانشگاه بالاخص در مراحل اداری، نبود نظم در مراحل ثبت نام و عدم آشنایی با محیط دانشگاه یکی از بزرگترین مشکلاتی است که در ابتدای ثبت نام، دانشجویان با آن روبرو هستند ،اعضاء بسیج دانشجویی به عنوان اولین برخورد با دانشجوی جدید الورود به راهنمایی و همراهی با دانشجو در مراحل ثبت نام می پردازد.که ضمن یاری رسانی به دانشجویان کمک بسزایی به مسئولین و کارکنان دانشگاه می کند.

 
پژاوند اظهار کرد : استفاده از ظرفیت عظیم دانشجویان جدید الورود به دانشگاه، با توجه به یکی از مهمترین تکالیف بسیج دانشجویی یعنی جذب، اهمیت بسیاری پیدا کرده است، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد فرم هایی را به همراه فرم های ثبت نامی دانشجویان جدید الورود پیش بینی کرده اند. فرمی که پس از مهندسی اطلاعات و با ادغام فرم «توانمندی» و «عضویت»، تبدیل به «فرم معرفی دانشجویان» شده ،اهمیت این فرم از این جهت است که مشخصاتی از دانشجوی علاقه مند به عضویت در تشکل ، در اختیار معاونت رشد و کادرسازی قرار خواهد گرفت. این فرم ها پس از پایان این طرح ، توسط مسؤولین پایگاه و معاونت‌های رشد و کادر سازی بررسی و تبدیل به یک بانک اطلاعاتی ارزشمند و محفوظ برای مجموعه خواهد شد تا ساز و کار جذب به تشکیلات تسریع و تسهیل یافته و جدی تر پیگیری شود.
 
مسئول حوزه بسیج دانشجویی امام رضا گفت: دانشجویان پس از طی روال اداری به مرحله انتخاب واحد و ثبت نام اینترنتی می رسند که ادوار دانشجویی همان رشته با حضور به عنوان مشاور و راهنما در کنار دانشجویان خدمت رسانی خواهند کرد.
 
لازم به ذکر است که غرفه های خواهران و برادران دانشکده ها تا یک هفته کاری برپا بوده و آمادگی خدمت رسانی دارند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار