در نشست مشترک مسئول ناحیه بسیج دانشجویی با معاونین اقشار و علمی، پژوهشی سپاه امام سجاد علیه السلام

معاون اقشار سپاه امام سجاد علیه السلام هرمزگان خواستار مشارکت بسیج دانشجویی استان در بررسی وضعیت موجود، وضعیت مطلوب و در نهایت نقشه راه اقشار بسیج استان شد

در نشست مشترک مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان با رحمت الله دهقانی و رضا عامری، معاونین اقشار و علمی و پژوهشی سپاه امام سجاد علیه السلام، طرح اعتلاء و رویکرد جدید بسیج دانشجویی مبتنی بر حل مسئله در هسته های تخصصی ارائه گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در این نشست که ظهر امروز برگزار شد مسئول ناحیه بسیج دانشجویی گام های پنج گانه رویکرد هسته های تخصصی حل مسئله را تشریح نمود وگفت: برای این رویکرد در مجموعه ناحیه بسیج دانشجویی معاونت های متناظر پیش بینی شده که در حال سازماندهی است و فعالیت های بسیج دانشجویی بر اساس این رویکرد انجام خواهد شد.

عارف رئوفی تصریح کرد: برای شروع این رویکرد هسته هایی تشکیل شده که به عنوان نمونه در حوزه فاضلاب با راهنمایی اساتید مربوطه مطالعات تخصصی صورت گرفته و گفتمان سازی و مطالبه گری های علمی و منطقی نیز انجام شد.

سرهنگ پاسدار رحمت الله دهقانی معاون اقشار سپاه امام سجاد علیه السلام نیز در این تشست ضمن استقبال از نکات مطرح شده خواستار مشارکت بسیج دانشجویی در بررسی وضعیت موجود، وضعیت مطلوب و در نهایت نقشه راه اقشار بسیج استان گردید.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار