در نشست مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان با معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان مطرح شد:

به پیشنهاد معاون سیاسی و امنیتی استاندار، هسته های حل مسئله بسیج دانشجویی مامور به ارائه طرح رفع آسیب های اجتماعی محلات معین در شهر بندرعباس شدند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان با استقبال از رویکرد جدید بسیج دانشجویی، آن را اولویت مهم بسیج دانست و بر حل مشکلات و مسائل مرتبط با جامعه به عنوان وظیفه تاکید کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /عارف رئوفی در این نشست که صبح امروز در دفتر معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان برگزار شد با تشریح رویکرد جدید بسیج دانشجویی گفت: بسیج دانشجویی ماموریت خود را حل مسایل و مشکلات جامعه می داند و بر این اساس با تشکیل هسته های تخصصی حل مسئله قدم در این مسیر گذاشته است.

مسئول  ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان تصریح کرد: پنج گام رویکرد هسته های حل مسئله، دانشجو محور بوده و راهنمایی اساتید تخصصی را در کنار خود خواهد داشت.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان با استقبال از این رویکرد گفت: اولویت فعالیت های بسیج دانشجویی به عنوان یک قشر علمی از بسیج باید اینگونه باشد که مسائل و مشکلات جامعه دغدغه اصلی آنها قرار گیرد.

عباس میرزاد با اشاره به سابقه فعالیتی خود در قسمت های مختلف بسیج گفت: با افتخار بسیجی بوده، هستم و خواهم بود.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان با تشریح مشکلات و آسیب های اجتماعی و فرهنگی برخی محلات شهر بندرعباس گفت: دستگاه های مختلف اجرایی و فرهنگی استان را برای این قضیه پای کار آورده ایم و یکی از محلات را به عنوان نمونه جهت حل مسائل و آسیب ها اقدام کرده ایم که با بازخوردگیری از این محله در سایر محلات نیز این طرح انجام شود.

عباس میرزاد گفت: با توجه به رویکرد مناسب بسیج دانشجویی و سابقه فعالیت در حوزه آسیب های اجتماعی، پیشنهاد مطالعه، پایش محیطی و ارائه طرح رفع آسیب های اجتماعی برای محلات معین در بندرعباس به مجموعه شما داده می شود که امید است بتوانیم در حل مشکلات جامعه اقدام موثری انجام دهیم.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار