در نشست مسئول ناحیه بسیج دانشجویی با رئیس دانشگاه هرمزگان مطرح شد:

تبیین رویکرد هسته های تخصصی مسئله محور با استفاده از اساتید مربوطه به عنوان محور فعالیت های بسیج دانشجویی هرمزگان

در این نشست رویکرد جدید بسیج دانشجویی استان مبتنی بر هسته های تخصصی مسئله محور برای حل مسائل و چالش های اساسی توسط مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان هرمزگان تبیین و تشریح شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /در این نشست که صبح امروز سه شنبه در دفتر رئیس دانشگاه هرمزگان برگزار شد عارف رئوفی ضمن تشریح رویکرد جدید بسیج دانشجویی، بر استفاده از ظرفیت اساتید دانشگاه به عنوان راهنمای هسته ها تاکید کرد و گفت: اولویت فعالیت این هسته ها، ابتدا مسائل و مشکلات درون دانشگاهی و سپس شهری و استانی است.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان تصریح کرد: نسبت مسئولین بسیج دانشجویی با روسای دانشگاه ها را نسبت شاگرد به استادی دانسته و بر این نوع تعریف به صورت جدی و عملی اصرار داریم.

عارف رئوفی هم چنین با اشاره به برگزاری کنگره ملی 1500 شهید استان هرمزگان گفت: در کمیته دانشجویی این کنگره که ریاست آن بر عهده جناب آقای شیخی به عنوان رئیس دانشگاه مادر استان است و ناحیه بسیج دانشجویی دبیری آن را برعهده دارد فعالیت های خوبی انجام شده و ان شاءالله با شروع سال تحصیلی جدید، کمیته دانشجویی با انسجام بیشتر باقی فعالیت ها را به انجام می رساند.

رئیس دانشگاه هرمزگان نیز در این دیدار با استقبال از رویکرد جدید بسیج دانشجویی گفت: با این رویکرد، مسائل اصلی ، مهم و دارای اولویت محور فعالیت های بسیج دانشجویی قرار خواهد گرفت و این را رویکرد مناسبی می دانم.

علی اکبر شیخی فینی گفت: در فعالیت های تشکلی چون بسیج دانشجویی تعامل بیشتر این تشکل با مجموعه معاونت فرهنگی لازم است چرا که با تعامل بهتر فعالیت ها بهتر و موثرتر صورت خواهد گرفت.

در این نشست هم چنین نعیم ذاکری مسئول مرکز مطالعات راهبردی ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان فعالیت هسته های حل مسئله تشکیل شده بسیج دانشجویی پویژه در بسیج دانشجویی دانشگاه هرمزگان را تشریح کرد.

عبدالله فروزانفر معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه هرمزگان نیز به تشریح مسائل و مشکلات مرتبط با آسیب های فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پرداخت .

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار