اردوی جهادی گروه افسران ولایت در مناطق محروم بوشکان شهرستان دشتستان در حال برگزاریست

مسئول قرارگاه جهادی شهید شوشتری بسیج دانشجویی استان بوشهر از برگزاری اردوی جهادی در مناطق محروم بخش بوشکان خبر داد و گفت: خدمت‌رسانی گروه جهادی «افسران ولایت» دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر در دهه دوم محرم با محوریت «روزها خدمت، شب‌ها روضه» آغاز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / «حجت‌الله پارمان» مسئول قرارگاه جهادی شهید «شوشتری» بسیج دانشجویی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار ما در بوشهر با بیان اینکه راه امام و شهدا در بین جوانان این مرز و بوم با شرکت در حرکت جهادی و خدمت‌رسانی به مناطق محروم ادامه دارد اظهار داشت: شعار گروه‌های جهادی «می‌سازیم تا ساخته شویم» می باشد.

 

وی اردوهای جهادی را ظرفیتی جهت کشف استعدادها دانست و گفت: حرکت‌های جهادی در راستای تعالی و تقرب جستن بیشتر خلق به خالق با انجام فعالیت‌های خدمت‌رسانی خالصانه است.

 

پارمان از برگزاری اردوی جهادی در مناطق محروم بخش بوشکان شهرستان دشتستان خبر داد و افزود: خدمت‌رسانی گروه جهادی «افسران ولایت» دانشگاه جامع علمی کاربردی استان بوشهر در دهه دوم محرم با محوریت «روزها خدمت، شب‌ها روضه» با اجرای برنامه سخنرانی و عزاداری به مناسبت شهادت سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) آغاز شد.

 

مسئول قرارگاه جهادی شهید «شوشتری» بسیج دانشجویی بوشهر با اشاره به اینکه جهادگران حاضر در این اردو متشکل از دانشجو، دانش آموز، طلاب و سایر اقشارهستند خاطرنشان کرد: حرکت جهادی افسران ولایت از 21 شهریور به مدت 9 روز در روستاهای درنگ، شاه‌ پسرمرد در عرصه‌های عمرانی، فرهنگی، آموزشی، بهداشت و درمان، اشتغال و کارآفرینی برگزار خواهد شد.

 

وی برگزاری جشنواره غذا، صنایع دستی و هنری در روستا و بازدید مسئولان و حضور بازاریابان مشاغل خانگی را از دیگر برنامه‌های این گروه جهادی در راستای «رونق تولید» عنوان کرد و گفت: مشاوره جهت راه‌اندازی مشاغل خانگی در روستا با هدف ایجاد اشتغال و کارآفرینی با برگزاری کارگاه های آموزشی خیاطی، جوشکاری، برق کاری، پرورش بوقلمون، بلدرچین و قارچ برگزار می شود.

 

پارمان به ویزیت و توزیع رایگان دارو در روستاهای محروم اشاره کرد و ابراز داشت: کارگاه آموزشی بهداشت فردی و محیط، کارگاه تربیت فرزند و همسرداری، مشاور تغذیه و طب اسلامی برگزار خواهد شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار