واکنش بسیج دانشجویی به مطالب هتاکانه یکی از مسئولان دانشگاه فرهنگیان

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تهران طی نامه‌ای به رئیس این دانشگاه به مطالب هتاکانه معاون مدیرکل امور پژوهشی دانشگاه فرهنگیان در فضای مجازی واکنش نشان داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییمطالب هتاکانه معاون مدیرکل امور پژوهشی دانشگاه فرهنگیان در فضای مجازی و هجمه وی به مراسم شیرخوارگان حسینی موجب اعتراض بسیاری از دانشجویان این دانشگاه شد.

در همین راستا بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تهران طی نامه‌ای به رئیس این دانشگاه خواستار برخورد با این مسئول دانشگاهی شد.

متن این نامه به شرح زیر است:

« جناب آقای دکتر حسین خنیفر

ریاست محترم دانشگاه فرهنگیان

سلام علیکم

اگر به انقلاب اسلامی با دقت و نگاهی ژرف نگریسته شود، به پیوند ناگسستنی آن با قیام عاشورا و عوامل زمینه ساز آن،پی خواهیم برد؛تا جایی که حضرت آقا در دیدار قشرهاى مختلف مردم میفرمایند:

آنچه که شما پیش از پیروزى انقلاب انجام دادید و رفتید، راه حسین (ع)؛ یعنى نترسیدن از خصم و تن دادن به مبارزه با دشمن مسلّط بود.

حال مجالس عزاداری برای این است که دستهای ما را با حسین بن علی(ع) و اهداف آن بزرگوار نزدیکتر و آشناتر کند.

با این وجود، معاون مدیرکل امور پژوهشی دانشگاه فرهنگیان متنی را در شبکه اجتماعی منتشر می‌کند که مایه تعجب و تاسف می باشد.

این فرد با اشاره به مراسم باشکوه شیرخوارگان حسینی (ع)، این مراسم را ظاهرسازی حکومت، برای به خواب بردن جامعه می‌داند. همچنین با غیرخردورز خواندن حکومت، آن را به بازی با احساسات و عواطف، برای پیشبرد اهداف سیاسی متهم می‌کنند!

ابتدا باید به ایشان گفت، در موضوعی که سواد ندارید؛ اظهار نظر نکنید و با اعتقادات اسلامی و شیعی، بازی نکنید؛ همچنین امام حسین(ع) را دستمایه اغراض سیاسی تان قرار ندهید.

سپس از جنابعالی که مدیری انقلابی و متعهد هستید، خواهشمندیم که با وجود چنین افرادی در دانشگاه فرهنگیان که مرکز ثقل اصلی آموزش و پرورش است، برخورد کنید و مانع وجود چنین تفکراتی در دانشگاه فرهنگیان و واحد معاونت پژوهشی شوید.»

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار