خدمت رسانی به مناطق محروم کازرون

بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کازرون به مناطق محروم این شهرستان، خدمت رسانی کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /اردوی جهادی شهید مرحمتی دانشگاه پیام نور کازرون با حضور ۴۰ دانشجو به مدت ۱۰ روز در روستاهای نرگسزار و عرب از توابع دهستان فامور این شهرستان برگزار شد.


این گروه جهادی در زمینه های مختلف فرهنگی، عمرانی، بهداشتی، آموزشی، پزشکی، دامپزشکی، مشاوره خانواده و ... به خدمت پرداخت.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور کازرون در مراسم افتتاحیه این اردو گفت: مردم و مسئولین با داشتن روحیه، تفکر و اقدامات جهادی می توانند فقر و محرومیت را از چهره مناطق کم‌برخوردار بزدایند.

هادی غضنفری با اشاره به کارنامه درخشان انقلاب اسلامی در محرومیت زدایی گفت: پس از گذشت چهل سال از عمر انقلاب اسلامی فعالیت های بسیار زیادی در حوزه محرومیت زدایی انجام شده است اما هنوز هم در برخی نقاط کارهایی بر روی زمین مانده وجود دارد.

وی جنگ اصلی نظام استکبار در شرایط کنونی با انقلاب اسلامی در حوزه های فرهنگی، اقتصادی و امنیتی را از طریق عملیات روانی دانست و گفت: برخی از مسئولین در این شرایط هنوز آرایش جنگی نگرفته اند و گویی ما دشمن بیرونی نداریم؛ چرا در منطقه فامور بستر پخش شبکه‌های دیجیتال وجود ندارد تا مردم به سمت ماهواره نروند؟

غضنفری تصریح کرد: روستای عرب فامور از ظرفیت بسیار بالایی برخوردار است و چالش‌های موجود این روستا با اقدامات جهادی توسط خود اهالی روستا قابل حل است و لازم است با نگاه امیدوارانه در صدد حل آنها باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت های دانشجویان جهادی در روستا پرداخت و خاطرنشان کرد: این دانشجویان بر اساس احساس تکلیف خود در تخصص‌های مختلف و به عشق خدمت به روستا آمده اند.

در پایان، مسئول گروه جهادی شهید جاوید مرحمتی اضافه کرد: دانشجویان جهادی در طول مدت حضورشان در روستا در عرصه های فرهنگی، آموزشی، مشاوره، پزشکی، دانپزشکی، ورزشی، عمرانی و ... فعالیت خواهند داشت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار