بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز

مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی

آیین تکریم و معارفه مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز شیراز با حضور جمعی از مسئولین دانشگاهی و سپاه فجر برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور استان فارس با حضور سعید یوسفی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس، دکتر سیف ریاست دانشگاه پیام نور استان فارس و دکتر احمدی ریاست دانشگاه پیام نور مرکز شیراز، برگزار شد.

رییس دانشگاه پیام نور شیراز با اشاره به فعالیت های بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور گفت : ما شاهد فعالیت های گسترده در حوزه بسیج دانشجویی در مراسمات، فعالیت های سیاسی و اقتصادی وهمچنین فعالیت سازندگی بودیم.
مهرداد احمدی در ادامه گفت: مقام معظم رهبری از شما خواسته تا از لحاظ علمی الگو دیگر دانشجو ها باشید واین امانت بزرگ در دانشگاه باید حفظ شود واگر دانشجو این فضا را بیرون از دانشگاه حفظ نکند دانشجو بسیجی از آرمان خود جدا می شود.
محمد جواد سرومند گفت : بسیج دانشگاهی یک بسیج سازمان دهی است ومبنای آن بر نیروی انقلابی است تا بتوانند برنامه های انقلابی را دنبال کنند.
علیرضا نیک جو مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور در این مراسم گفت: بسیج دانشجویی به عنوان یک نهاد انقلابی معرف ارزش‌های والای انقلاب اسلامی به نسل جوان است و انتظارات از این تشکل در دانشگاه‌ها همکاری و همیاری در تمامی عرصه های مورد هدف و نیاز انقلاب اسلامی در کنار مجموعه دانشگاه و سایر تشکل های انقلابی  دانشجویی است. 
وی در ادامه افزود: می بایست ما به عنوان دانشجوی بسیجی برای رسیدن به این آرمان ها تلاش کنیم و رسیدن به این آرمان ها مستلزم به رعایت چند نکته از جمله برنامه ریزی، ایجاد انگیزه، کیفی سازی در کارها، تمرکز فکر، کنار گذاشتن غرور و منیت ها، تشکیلاتی و انقلابی عمل کردن است.
نیک جو با اشاره به فعالیت های بسیج دانشجویی گفت: اعتقاد داریم  بسیج دانشجویی باید از فوق‌برنامه بودن خارج شود قرار  نیست بسیج دانشجویی مثل خیلی از فعالیت های فرهنگی که در دانشگاه صورت می گیرد؛ فوق برنامه باشد، بسیج دانشجویی باید متن برنامه در نهاد علم باشد، متن برنامه در نهاد علم  یعنی باید دانشجویی عمل کند و بلکه فراتر از آن، آمیخته با ایمان باشد و ما به حکمت بنیان از آن یاد می کنیم دانشی که تکمیل شده با علم الهی باشد.
دانشجوی دانشگاه پیام نور شیراز پیرامون ماموریت مهم بسیج دانشجویی افزود: ماموریت ما امروزه در بسیج دانشجویی تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی است که با ایجاد و شبکه سازی هسته های دانشجویی با رویکرد تمرکز بر مسائل انقلاب اسلامی این مهم صورت می گیرد.
در این مراسم از فعالیت های محمد جواد سرومند  قدردانی و علیرضا نیک جو به سمت مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز شیراز و محمد حسین همتیان به عنوان جانشین منصوب شدند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار