اعزام گروه‌های جهادی دانشجویی استان تهران به منطقه پل دختر / برگزاری دوره خط امام در دهه سوم شهریورماه

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران با جضور در خبرگزاری دانشجو به ارائه عملکرد و تشریح برنامه ها پرداخت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییاسماعیل حشمتی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران به ارائه عملکرد و تشریح برنامه ها پرداخت.


 حشمتی در ابتدا با ارائه گزارش کار شش ماه اول سال و برنامه های پیش رو این شش ماهه گفت:با ابلاغ طرح جدید سازمان بسیج دانشجویی مبنی بر اجرای طرح اعتلا در غالب هسته های علمی در کاری های علمی و پژوهشی وبسیج دانشجویی استان تهران به شکل مطالبه گری و گفتمان سازی‌ ورود کرده است.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران افزود: با توجه به طرح اعتلا طرحی را با بررسی و تحقیقات تنظیم کردیم که در گام اول ۲۰ منطقه مشخص شدند و به سمت احصا مسائل این مناطق بیست گانه رفتیم و با همسویی و هم افزایی با نواحی شهرستان ها شکر خدا مواجه شدیم.

 

وی در ادامه با اشاره به ریشه یابی این مسائل احصا شده توسط بسیج دانشجویی بیان کرد: بسیج دانشجویی استان تهران این روند و رویکرد را در پیش گرقته است و ماموریت  معاونت ها حول این مسائل در حال شکل گیری است.

 

حشمتی در ادامه این نشست خبری با مهم دانستن رشد و تعالی نیروهای بسیح دانشجویی گفت: دوره خط امام استانی در دهه سوم شهریور ماه در شهر مقدس قم برگزار می شود.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران افزود: در حوزه عملی رشد و تعالی نیز با توجه به معین بودن سپاه استان تهران به منطقه سیل زده پل دختر استان لرستان گروه های پسر در این منطقه حضور یافته و در قالی گروه های جهادی دانشجویی اقدام به خدمت می کنند.

 

وی در توضیح عرصه های دیگر گروه های جهادی گفت: برخی از این گروه در سطح مختلف استان در عرصه های متفاوت فرهنگی عمرانی آموزشی و پزشکی اقدام به خدمت می کنند.

 

حشمتی در ادامه توضبح فعالیت های خود از اعزام دانشجویان به مناطق غرب و شمال غرب در قالب اردوهای راهیان نور با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت خبر داد.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران در ادامه صحبت های خود با اشاره به کودتای ۲۸ مرداد در بیان اهمیت آن گفت: استکبار همچنان برای منفعت خود در حال مقابله با ملت ها است و دارای همان روحیه سابق است چه بسا مرگ هم صورت بگیرد.

 

وی با بازخوانی کودتا ۲۸ مرداد افزود:اسکتبار امروز مثل گذشته نمی تواند ورود داشته باشد ولی در مسائل شناختی ورود کرده و باطل را جای حقیقت نشان دهد.

 

حشمتی با اشاره اتفاقات نفتکش ها گفت: امروز میبینم که کشور ما دارای استقلال است و برای کسانی که ادعای اقتصاد برتر را دارند  این امر غیر قابل دارند.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران در ادامه در پاسخ به این سوال که وظیفه ی دانشجو نسبت به روشنگری نسبت به سیاست های آمریکا چیست؛ گقت:  در گام اول ما باید عرصه را بشناسیم و نقش خود را بشناسیم و بدانیم کجای مسیر قرار گرفتیم و در گام دوم این است که بدانیم باید چیکار کنیم و گام سوم و نهایی تلاش برای گفتمان سازی است.

 

وی افزود: وجود ترامپ امروز برای ما نعمت است زیرا دارد چهره امریکا را بهتر به ما نشان می دهد.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های استان تهران در پایان از عموم دانشجویان دانشگاه های استان تهران جهت شرکت در دوره خط امام استانی دعوت بعمل آورد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار