به همت گروه های جهادی بسیج دانشجویی سیرجان:

برگزاری جشن عید سعید غدیر خم در مسجد حضرت رسول(ص) محله مشتاق سیرجان

جشن عید سعید غدیر خم توسط بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان باهمکاری هیئت امنای مسجد حضرت رسول (ص) شهرک مشتاق برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مراسم جشن عید سعید غدیر خم ،روز امامت و ولایت ،شامگاه روز دوشنبه به همت گروه های جهادی بسیج دانشجویی سیرجان و هیئت امنای شهرک مشتاق با حضور پرشور مردم محله مشتاق در جنب مسجد حضرت رسول (ص) برگزار شد.

مسئول بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان،ضمن تبریک این روز، عید سعید غدیر خم را یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان جهان دانست  و بیان کرد : غدیر روز اکمال دین خدا و موجب خشنودی باریتعالی است.

علی سلیمی افزود : در این مراسم گروه های جهادی بسیج دانشجویی شهرستان سیرجان برنامه های نور افشانی مراسم، برگزاری مسابقه حضوری، مولودی خوانی مراسم توسط بسیجی گرانقدر مداح اهل بیت علی صفی نژاد، و ایستگاه صلواتی و ایستگاه سلامت پزشکی و تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم شهید عبد الخالق حسن زاده را انجام دادند.

حجت السلام والمسلمین رهنما در این مراسم از غدیر خم به عنوان اصالت و هویت مکتب شیعیان یاد کرد و گفت : این واقعه عظیم تاریخی تداوم خط نبوت و سند محکم امامت و ولایت است که نقش تعیین کننده ای در سرنوشت دنیای اسلام داشته است.

وی در ادامه به شان و عظمت واقعه تاریخی غدیر نیز اشاره کرد و گفت : حادثه تاریخی غدیر در مقطعی از زمان اتفاق افتاد که به نسل قوم و یا گروه خاصی مربوط نمی شود.

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار