تهیه ۴۰۰ کتاب برای کتابخانه ای در حاشیه شهر یزد

به همت گروه جهادی شهید خرازی دانشگاه فرهنگیان یزد پردیس فاطمه الزهرا ۴۰۰ کتاب برای کتابخانه ی مسجد باب الحوائج در منطقه حسن آباد حاشیه شهر یزد تهیه شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی ، گروه جهادی شهید خرازی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان یزد پردیس فاطمه الزهرا با مبنای دو ساحت اعتقادی-عبادی و زیستی-بدنی از سند تحول بنیادین آموزش و پرورش با تکیه بر شعار " آمده ایم برای تحویل " از تاریخ ۲۵ مردادماه ۹۸ به مدت یک هفته در منطقه حسن آباد در حاشیه شهر یزد اعزام شده اند.

 

با تلاش و پشتکار اعضا گروه‌ جهادی شهیدخرازی و باهمکاری اداره فرهنگ و ارشاد و نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد با هدف ترویج فرهنگ مطالعه ۴۰۰ کتاب برای مسجد باب الحوائج در منطقه حسن آباد حاشیه شهر یزد تهیه شد.

 

در این اردو هفت روزه خدماتی شامل کارگاه سوادرسانه ای ، کارگاه های مشاوره والدین به دوصورت عمومی و خصوصی،عینی سازی مفاهیم کودکان،برگزاری مراسمات،برگزاری اردوی تفریحی،خدمات پزشکی و... ارائه شده است.

 

لازم‌ به ذکر است‌ بیش از ۱۰۰ نفر از دانش آموزان شیعه و سنی را تحت پوشش برنامه های آموزشی و فرهنگی خود قرار دادند و نظر بر این دارند که در جهت افزایش و مداومت تاثیر گذاری این اقدامات حمایت خود را از این کودکان پاک سرشت قطع نکنند و برنامه ها و فعالیت های آموزشی و فرهنگی خود را در آینده ادامه دهند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار