حمیدرضا رحیمی:

چرا مسئولین دولتی در مراسم معارفه رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پاکدشت حضور نداشتند؟


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /عرض سلام و خداقوت دارم خدمت مسئولین دولتی پرتلاش و زحمتکش شهرستان پاکدشت که انقدر سرشان شلوغ است وبه حدی مشغول خدمت به مردم هستند، که در مراسم معارفه رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پاکدشت حضور نداشتند.

البته شاید هم از ریاست جدید این مجموعه کینه ای به دل دارند که ما بی خبریم! ویا شاید آقایان از نیروهای انقلابی کینه ای به دل دارند.
خلاصه دلایل احتمالی زیاد است که بنده به عنوان یک جوان دغدغه مند نمیتوانم قضاوت کنم  و امیدوارم در این روزها یکی از همین مسئولین یک دلیل منطقی برایمان بیاورند.
حال امیدوارم که آقایان مشغول خدمت شبانه روزی به مردم بوده باشند و دلیل عدم حضورشان در مراسم معارفه حجت الاسلام والمسلمین محمد فرجی همین بوده باشد، که بعید است!!!
خلاصه ما جوانان از دست برخی مسئولین دل هایمان خون است وچشمانمان خیس....
از خدا میخواهم روزی برسد که تمام مردم به ویژه مسئولین این نظام، کینه های دشمن شاد کن را کنار بگذارند که قربانی تمام این کینه ها مردم عزیز هستند.
ودر آخر همشهریان عزیز و به ویژه مسئولین را به خواندن بیانات حضرت امام خمینی(ره) توصیه میکنم:
این طور نباشد که ما بگوییم ونکنیم. این طور نباشد که ما دعوت به اتحاد بکنیم و عملمان بر خلاف باشد. این طور نباشد که در روزنامه هایمان دعوت به اتحاد بکنیم و عملمان غیر از او باشد. معنی منافق همین است که چیزی را می گوید وخودش عمل نمی کند. 
                      صحیفه امام_ج13_ص401
                            و من الله التوفیق..
                            حمید رضا رحیمی
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شرق

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار