آموزش‌ راه اندازی کسب و کار جدید در جهاددانشگاهی کردستان

مدیر اشتغال و تجاری‌سازی دانش آموختگان جهاد دانشگاهی کردستان، گفت: : مجموعه رویداد آموزشی با حمایت مالی اداره کل ورزش و جوانان در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی در حال برگزاری است


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /رضا باقری نژاد در جلسه مرکزنوآوری و شکوفایی جهاددانشگاهی با حضور نماینده سمن‌ها، اظهارکرد: در دنیای امروز، کارآفرینی یکی از جذاب‌ترین مباحث حوزه کسب‌وکار است که در آینده‌‌ای نزدیک بازار کار در دست کسب‌وکارهای نوپا و کارآفرینانی بوده که سکان هدایت این کسب‌وکارها را در دست دارند.

 

وی تصریح کرد: شرکت در رویدادهای کارآفرینی بهترین راه برای شروع یک کسب و کار جدید است.

 

مدیر اشتغال و تجاری‌سازی دانش آموختگان جهاد دانشگاهی کردستان، بیان کرد: آشنایی با تجربیات کارآفرینان موفق، اصول کارآفرینی، مدل کسب‌وکار، تیم سازی، آموزش های کسب و کار و مشاوره منتورینگ از مزایای برگزاری مجموعه رویدادهای کارآفرینی برای افرادی است که دنبال شروع کسب و کار خود هستند.

 

باقری، ذکر کرد: تاکنون از سه گام ترویج، توانمندسازی و شکوفایی در قالب 2 گروه برنامه ریزی شده‌اند که در گروه اول با گذراندن شش رویداد در گام ترویج پیشرو هستند.

 

وی خاطرنشان کرد: این مجموعه رویدادها با حمایت مالی اداره کل ورزش و جوانان در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی در حال برگزاری است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار