از اولویتهای بسیج دانشجویی در اجرای برنامه های تابستان، حرکت در مسیر طرح اعتلاست.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز ضمن اشاره به برنامه اجرا شده در تابستان سال جاری به متفاوت بودن آنها نسبت به برنامه های سنوات پیشین اشاره کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به نقل از البرز؛ مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز ضمن اشاره به برنامه اجرا شده در تابستان سال جاری به متفاوت بودن آنها نسبت به برنامه های سنوات پیشین اشاره کرد.

هاشمی گفت: امسال تابستان اجرای اردوهای جهادی و دوره خط امام استانی (ره) با رویکرد طرح اعتلاء و در قالب گروه های مسئله شناسی بوده است. وی دوره خط امام (ره) را با موضوعیت خاص رونق تولید بر مبنای فرمایشات و منویات مقام معظم رهبری (دامت برکاته) عنوان کرد و گفت در همین جهت علاوه بر دروس هر ساله نسبت به شناخت ابعاد جنگ اقتصادی در این حوزه اقدام و بیانیه گام دوم به صورت مبنایی بررسی گردید و مباحثی چون سواد رسانه نیز در سرفصل های امسال گنجانده شد.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز گفت: گروههای جهادی در قالب 6 گروه تخصصی در نقاط محروم استان البرز و همچنین استانهای لرستان و خوزستان خدمت می کنند که پیش از برگزاری آن با تشکیل جلسات متعدد با دانشجویان ضمن هدفمند شدن آن رویکردی جدید پیدا کرد که بتوانند مسئله ای را شناسایی و در جهت رفع آن حرکت کنند.

مرتضی هاشمی ضمن بیان خبر برگزاری اردوی راهیان نور غرب و شمالغرب عنوان کرد، دانشجویان البرزی در قالب گروه های رسانه ای در دوره های چون نباء و پژواک و فانوس شرکت فعال داشتند.

هاشمی در پایان ضمن اشاره به رسالت خطیر بسیج دانشجویی که حفاظت از دستاوردهای انقلاب و پاسداری از خون شهداست بیان کرد: ناحیه بسیج دانشجویی البرز بر پایه منویات مقام معظم رهبری (دامت برکاته) و خصوصا شعار امسال که رونق تولید است حرکت می کند تا بتواند به مدد الهی با عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب پاسدار حریم ولایت و امامت تا ظهور حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بماند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار