برگزاری شانزدهمین دوره آموزش مبانی اندیشه اسلامی خط امام (ره) بسیج خواهران ناحیه دانشجویی استان خوزستان

مسئول بسیج خواهران ناحیه دانشجویی استان خوزستان گفت: هدف از برگزاری این دوره آماده سازی دانشجویان و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب است که یکی از خواسته های مقام معظم رهبری (مدظله) می باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / حکیمه لویمی؛ مسئول بسیج خواهران ناحیه دانشجویی استان خوزستان گفت: هدف از برگزاری این دوره آماده سازی دانشجویان و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب است که یکی از خواسته های مقام معظم رهبری (مدظله) می باشد.وی علت پایداری و ‌شکوه این دوره را علاقه مندی دانشجویان به خود سازی، کار تشکیلاتی و تربیت خود می داند که بتوانند مسیر هدایت را برای دیگران مطلوب سازند.

مسئول بسیج خواهران ناحیه دانشجویی استان خوزستان افزود: مخاطبان و برگزیدگان دوره طبق فراخوان عمومی از میان دانشجویان مستعد، علاقه مند، دغدغه مند به فعالیت های تشکیلاتی و برخورداری از شرایط لازم جهت حضور در دوره و استعداد های فردی و توانمندی اعضای شورای پایگاه، اعضای فعال و عادی می باشند.

وی در مورد تفاوت این دوره با دوره های پیشین اظهار کرد: محتوای برخی از دروس دوره ثابت و برخی سر فصل ها با توجه به نیاز دانشجویان ما در برنامه گنجانده می شود و سعی شد در این دوره، دروس تشکیلاتی- مهارتی، مدیریتی- معرفتی و بصیرتی باشد.


لویمی ادامه داد: اساتید دعوت شده در این دوره از اساتید برجسته علوم معرفتی موسسه امام خمینی(ره ) هستند.در همایش ها نیز از اساتید وسخنوران بنام در زمینه ی موضوعات بصیرتی و مدیریتی بهره می بریم.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار