نماینده ولی فقیه در استان یزد

حرکت های جهادی باید مداوم باشد و به رونق مساجد کمک کند

نماینده ولی فقیه در استان یزد در برنامه افتتاحیه گروه جهادی شهیدخرازی دانشگاه فرهنگیان یزد بیان کردند: این حرکت های جهادی باید مداوم باشد و به رونق مساجد کمک کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /آیت الله ناصری در جمع مردم منطقه حسن آباد در حاشیه شهر یزد و جهادگران گروه جهادی شهید خرازی دانشگاه فرهنگیان استان یزد پردیس فاطمه الزهرا با اشاره به اینکه حرکت های جهادی باید تداوم داشته باشد بیان کردند این گروه های جهادی باید کمک کنند تا از ظرفیت مساجد بهتر استفاده بشود و باعث رونق و شلوغی مساجد بشود.

نماینده ولی فقیه در استان یزد با تاکید بر اینکه مردم مناطق حاشیه شهر مردمی سخت کوش و با ایمان هستند افزودند برای فعالیت بهتر گروه جهادی باید مردم منطقه نیز به جهادگران کمک کنند تا به بهترین نحو فعالیت فرهنگی و آموزشی صورت بگیرد بدون تعامل با مردم امکان پذیر نیست و باید همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند حرکت های جهادی به گفتمان عمومی تبدیل بشود.

لازم بذکر است گروه جهادی شهید خرازی دانشگاه فرهنگیان به مدت 10 روز در حاشیه شهر یزد در منطقه حسن آباد با همکاری جمعیت امام حسن(علیه السلام) به فعالیت آموزشی ، فرهنگی ، بهداشتی و... می پردازد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار