مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های ممسنی و رستم خبرداد:

اعزام 30 دانشجوی جهادی دانشگاه های ممسنی به اردوی جهادی منطقه محروم پیراشکفت/ جوانان در اردو های جهادی به خودشناسی می رسند

سید احمد حسینی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های ممسنی و رستم در گفتگو با خبرنگار ما از اعزام 30 نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور و دانشکده پیراپزشکی ممسنی در قالب گروه جهادی خادمین سید علی جهت خدمت رسانی به منطقه محروم، پیراشکفت این شهرستان خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سید احمد حسینی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های ممسنی و رستم در گفتگو با خبرنگار ما از اعزام 30 نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور و دانشکده پیراپزشکی ممسنی در قالب گروه جهادی خادمین سید علی جهت خدمت رسانی به منطقه محروم، پیراشکفت این شهرستان خبر داد .

وی در ادامه گفت: برنامه های این اردو از تاریخ 10تا 20 مرداد و در عرصه های فرهنگی، بهداشتی، آموزشی و عمرانی انجام می شود .

حسینی افزود: برگزاری نماز جماعت، دعای کمیل، زیارت آل یاسین، حلقات صالحین، جلسات قصه خوانی فعالیت های آموزشی در زمینه های درسی، خیاطی، نمد دوزی، قرآن، نقاشی از جمله فعالیت های فرهنگی، برپایی ایستگاه سلامت در زمینه تست قند خون، اندازه گیری فشار خون، قد، وزن و بینایی سنجی در عرصه بهداشت و کاشی کاری، سرامیک، گچ کاری و پی کنی از جمله فعالیت های عمرانی گروه جهادی خادمین سید علی است که با حضور اهالی روستا و جهادگران صورت گرفته است.

مسئول دفتر بسیج دانشجویی ممسنی هدف از برگزاری اردوی جهادی را توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خدمت رسانی به مناطق محروم و رسالت جوانان در تمدن سازی و گام دوم انقلاب اعلام کرد و تاکید کرد: در اردوهای جهادی روحیه جهادی و انقلابی در بین جوانان و مدیریت های جامعه رسوخ  و ترویج پیدا می کند و ما روز به روز شاهد هر چه بهتر شدن وضعیت مناطق محروم خواهیم بود .

وی با بیان اینکه جوانان در اردو های جهادی به خودشناسی می رسند تصریح کرد: بحثی که اهمیت آن از زبان حضرت علی ع مقدمه خدا شناسی است و با تحمل سختی هایی که به دور از شهر ها وجود دارد و شاید هیچ وقت تجربه نکرده باشند به خودسازی دست پیدا می کنند .

در پایان شایان ذکر است که هزینه فعالیت های عمرانی  توسط خیرین تامین شده است.

ارسال نظر


captcha