مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:

رسانه ها نقش مهمی در سرعت بخشیدن به اهداف بیانیه گام دوم انقلاب دارد

علیرضا کیخا یادآور شد: امروز رسانه ها باید فرا جناحی تر از همیشه عمل کنند مساله مردم مساله آن ها باشد، استان سیستان و بلوچستان یکی از استان هایی است، که به یک رسانه فعال انقلابی و مردی نیاز دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علیرضا کیخا مسئول بسیج دانشجویی استان سیستان وبلوچستان، در دیدار با مسئولین خبرگزاری فارس در استان سیستان و بلوچستان گفت: گام دوم یک بار مهمی را بر دوش تمام اقشار جامعه قرار داده است، و یکی از آن ها رسانه ها هستند.

وی ادامه داد: رسانه ها می توانند  سرعت رسیدن را به اهداف گام دوم بیشتر کند، و این بستگی به عمل کرد رسانه ها دارد، رسانه ها باید مسئله مردم برایشان مهم باشد، و مشکلات مردم را رسانه ایی کنند، استان سیستان و بلوچستان یکی از استان هایی است که به یک رسانه فعال انقلابی و مردی نیاز دارد.

وی خاطر نشان کرد: امروز رسانه ها باید فرا جناحی تر از همیشه عمل کنند مساله مردم مساله آن ها باشد، عدالت اجتماعی مساله اول حضرت آقا در بیانیه گام دوم انقلاب است و خبرگزاری ها باید در این نقش جای خود را پیدا کنند.

ایشان با اشاره به مسئله محرومیت در استان در پایان گفت: مسئله محرومیت در سیستان و بلوچستان خوش آیند مردم و نظام نیست این یک واقعیت تلخی است که ما با آن درگیر هستیم، برای حل این مشکل رسانه ها باید در کنار مردم و اقشار تاثیر گذار حضور داشته باشند.

ارسال نظر


captcha