سرهنگ پاسدار اباذر سالاری در نشست هم اندیشی با رئیس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان عنوان کرد:

آمادگی همه جانبه ی مجموعه ی سپاه امام سجاد علیه السلام برای کمک به دانشگاه فرهنگیان استان هرمزگان

نشست هم اندیشی در خصوص دانشگاه فرهنگیان هرمزگان به میزبانی سرهنگ پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام و با حضور عارف رئوفی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی و منوچهر ضیائی رئیس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /در این نشست صمیمی سرهنگ پاسدار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد علیه السلام ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این جلسه، نقش اساتید و دانشجویان این دانشگاه را در احصای آسیب های فکری، فرهنگی و اجتماعی مردم و ارائه ی راهکار جهت پیشگیری و برون رفت از این آسیب ها بسیار برجسته دانست و آمادگی همه جانبه ی مجموعه ی سپاه استان را جهت کمک به این دانشگاه اعلام نمود.

عارف رئوفی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی هرمزگان نیز ضمن تشریح رویکردهای بسیج دانشجویی استان در جهت حل مسائل دانشگاه و مردم از آمادگی این مجموعه جهت همکاری با مدیران دانشگاه فرهنگیان به منظور طراحی پیوست فرهنگی این دانشگاه و حمایت و پشتیبانی از آن خبر داد.
دکتر منوچهر ضیائی رئیس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان نیز با اشاره به نگاه ویژه‌ی رهبر انقلاب به دانشجو معلمان این دانشگاه و حضور و سخنرانی معظم له در اردیبهشت ماه سال ۹۶ در این دانشگاه در مرکز،عنوان داشت؛سابقه ی تربیت معلم در کشور حدود ۱۰۰ سال و در استان ۵۴ سال است.
با عنایت به اینکه دانشجو معلمان در بدو ورود به استخدام رسمی آموزش و پرورش در می آیند و آموزش های تخصصی را در زمینه ی تدریس می گذرانند، می توانند اثر وافری بر جامعه مخاطب داشته باشند.
ضیائی همچنین از آمادگی دانشجویان این دانشگاه جهت حضور در محلات و مناطق محروم در قالب گروههای جهادی و ارائه ی برنامه های آموزشی، تربیتی و کلاسهای تقویتی خبر داد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار