برگزاری مراسم تودیع و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی

مراسم تودیع و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در دانشگاه علوم پزشکی کردستان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مراسم تودیع و معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) در دانشگاه علوم پزشکی کردستان با حضور معاون نیروی انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های کشور و مسئولین این نهاد در دانشگاه های استان، سرپرست، اعضای هیئت رئیسه، رئیس دفتر حوزه ریاست، مدیران ستادی، رؤسای دانشکده ها و مراکز درمانی و جمع کثیری از اساتید دانشگاه به همراه مسئولین و مدیران تعدادی از ادارات و سازمان های استان در سالن اجتماعات ستاد مرکزی برگزار گردید.

 

در این مراسم سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کردستان ضمن قدردانی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین حسن عارضی در دوران خدمت به عنوان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، انتصاب حجت الاسلام و المسلمین دکتر مجید بگی را بعنوان مسئول جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه را تبریک گفت.

 

 
 
 

 

وحید یوسفی نژاد با تاکید بر نقش نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در اداره دانشگاه گفت: این نهاد در دانشگاه جدای از جایگاه مشورتی و نظارتی که دارد، مکانی برای بیان دغدغه ها، خواسته ها و نظرات مسئولین، اساتید و دانشجویان است و به صورت کلی موجب ایجاد تعالی، انگیزه و امید در بین تمامی دانشگاهیان شده است.

 

وی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری را مرجعی برای سنجیدن اعتبار و درستی برنامه ها و اقدامات مسئولین دانشگاه توصیف کرد و ادامه داد: محل تلاقی و وحدت همه دانشگاهیان با مذاهب، قومیت و دیدگاههای مختلف نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری است.

 

سرپرست دانشگاه با بر شمردن پاره ای نتایج و برکات حضور حجت الاسلام عارضی در دانشگاه علوم پزشکی کردستان، اضافه کرد: گشاده رویی، تشکیل اتاق امور جوانان، اردوهای جهادی، دادن مشاوره به کلیه دانشگاهیان، منظم بودن و دقیق بودن در برنامه ها و ایجاد وحدت از جمله ویژگی های وی بود.

 


 
 

در ادامه معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها، گفت: وظیفه مسئولین نهاد رهبری در دانشگاه ها ایجاد همدلی، محبت، نزدیکی قلوب و در یک کلام گوش شنوا و دارای نیت خیر برای همه است.

 

حجت الاسلام و المسلیمن تقوی یکی از ویژگی های پیامبر اسلام را گوش دادن به مردم با صبر و حوصله بیان نمود و اظهار داشت: مسئولین و خدمت گذاران مردم باید همواره به خواسته ها، نیازها و صدای مردم گوش بدهند که در این زمینه دانشگاهیان علوم پزشکی وظیفه سنگین تری بر عهده دارند چرا که در تمامی مشکلات و نیازهای مردم، نقشی فعالی در پیشگیری و درمان بیماری ها و نیز تامین سلامتی مردم، بر عهده دارند.

 

وی ابراز داشت: لازم است مسئولین نهادهای رهبری در دانشگاه ها با یک دید و به یک چشم، فارغ از سلیقه ها و نظرات به همه بنگرند.

 

معاون منابع انسانی نهاد رهبری دانشگاه های کشور افزود: معیار اصلی برای خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی انقلابی بودن است و هر کسی با خلوص، تعهد و ایمان سعی در ارائه خدمات با کیفیت به مردم و پیشرفت کشور بنماید انقلابی به حساب می آید.

 

حجت الاسلام تقوی بیان داشت: رویکرد انتصاب مسئولین دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه ها بر اساس جوان گرایی و برخورداری از دانش، معرفت و صبر است که الحمدلله هم حجت الاسلام عارضی و هم حجت الاسلام دکتر بگی دارای این خصائص هستند.

 

در پایان این مراسم پس از سخنرانی و بیان برنامه های و دست آوردها توسط هر یک از مسئولین سابق و جدید نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، با اهداء لوح از زحمات حجت الاسلام و المسلین عارضی تقدیر به عمل آمد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار