برگزاری جلسه هم اندیشی راهکارهای رونق تولید در دانشگاه علوم پزشکی کردستان

جلسه هم اندیشی راهکارهای رونق تولید با حضور معاون تحقیقات و فن آوری دانشگاه علوم پزشکی کردستان و جمعی از مسئولین و مدیران ارشد استانی در سالن جلسات پارک علم و فن آوری استان برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / معاون تحقیقات و فن آوری دانشگاه علوم پزشکی کردستان  در این جلسه که با هدف تلاش در جهت تحقق شعار سال تعیین شده از سوی مقام معظم رهبری(مد ظله العالی) با نام "رونق تولید" برگزار شد، گفت: در شرایطی که دشمنان از جهات و جبهه های مختلف فشارهایی را بر ما تحمیل نموده اند تنها را برون رفت از مشکلات حرکت در مسیر رهنمودهای رهبری و تحقق شعار سال است که در این صورت نیازهای اساسی کشور به خارج از مرزها کاهش و حذف خواهد شد.

 

ابراهیم قادری حوزه سلامت را در مباحث مربوط به تولید دارای بیشترین اهمیت بیان نمود و ادامه داد: شرکت های بزرگ در زمینه تولید همواره مقوله سلامت را مورد توجه قرار می دهند که این امر در تمامی چرخه تولید از قبیل شناسایی مشکلات و نیازها، طراحی، معرفی، تولید، اجرا و بازیافت و دفع محصول را شامل می گردد.

 

وی برای دستیابی به اهداف مورد نظر در زمینه رونق تولید توجه به شرکت های داخلی و بومی را ضروری بیان نمود و ابراز داشت: همچنین لازم است به ایده ها به عنوان راه حل هایی در جهت رفع تنگناها و مشکلات نگریسته شود و نیز برای پیاده سازی و اجرای آنها با یک رویکرد مشارکتی عمل نمود.

 

معاون تحقیقات و فن آوری دانشگاه گفت: دانشگاه علوم پزشکی کردستان آماده حمایت از طرح ها و ایده های سلامت محور در استان بوده و همواره در راستای تحقق شعار سال حرکت خواهد کرد.

 

گفتنی است در این جلسه پس از بیان نظرات و پیشنهادات توسط هر یک از حاضرین، تصمیمات مقتضی در خصوص بهبود حمایت از طرح های کارآفرینانه و اقتصادی در استان اتخاذ شد.

 

 
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار