در دیدار مسئول بسیج دانشجویی استان هرمزگان و رئیس دانشکده فنی و حرفه ای شهید کرانی صورت گرفت:

تاکید بر فعالیت های اشتغال محور بسیج دانشجویی دانشکده شهید کرانی بندرعباس با توجه به رویکرد جدید بسیج دانشجویی

در دیدار عارف رئوفی مسئول بسیج دانشجویی استان هرمزگان با سید رضا موسوی رئیس دانشکده فنی و حرفه ای شهید کرانی بندرعباس، با توجه به مهارت محور بودن فعالیت های آموزشی این دانشگاه، رویکرد جدید بسیج دانشجویی این دانشگاهمورد بحث و بررسی قرار گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در این دیدار که در دفتر رئیس این دانشکده صورت گرفت عارف رئوفی به تشریح رویکرد جدید بسیج دانشجویی مبتنی بر مطالبه گری منطقی و علمی با ارائه راه حل پرداخت و گفت: با توجه به ماموریت دانشگاه فنی و حرفه ای، ایجاد هسته ای با موضوع اشتغال در بسیج دانشجویی این دانشگاه با محوریت و راهنمائی اساتید مربوطه از اولویت های بسیج دانشجویی است.

مسئول بسیج دانشجویی استان هرمزگان گفت: فعالیت این تشکل در دانشگاه ها برای کمک به مسئولین دانشگاه و برداشتن باری از دوش آنهاست و در این مسیر با همکاری و هماهنگی بهتر و بیشتر دو مجموعه به پیشبرد اهداف مشترک کمک خواهیم کرد.

سید رضا موسوی نیز در این دیدار گفت: اعتقاد بنده براین است که نیروهای مهارتی انقلابی معتقد به انقلاب و نظام پرورش داده شود و باید فرهنگ بسیجی و انقلابی را در دانشگاه گسترش دهیم.و دیدگاه خود من دیدگاهی است که بسیج را همراه خود می دانم.

رئیس دانشکده فنی و حرفه ای شهید کرانی بندرعباس گفت: باید فرهنگ ها و اقوام و مذاهب مختلف با وحدت و یکپارچگی و در راستی اهداف نظام حرکت داد و در دانشکده شهید کرانی بر این دیدگاه عمل می شود.

در این نشست سهراب مهاجرانی معاون دانشکده و نعیم ذاکری و روح الله  کمالی مدیران حوزه ستادی بسیج دانشجویی استان به ارائه نقطه نظرات خود درباره محورهای فعالیتی بسیج دانشجویی پرداختند. 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار