40 دانشجوی خواهر دانشگاه های کردستان برای شرکت در طرح خط امام استانی عازم قم شدند+عکس

40 نفر از دانشجویان خواهر دانشگاه های استان کردستان به دوره آموزشی، بصیرتی خط امام استانی در شهر قم اعزام شدند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان در این خصوص در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: دوره های طرح ولایت کشوری و خط امام استانی دو طرح مکمل هم هستند که شرط شرکت در طرح ولایت کشوری، حضور در دوره های خط امام استانی خواهد بود.

 

توحید رستمی افزود: عصر امروز 40 نفر از دانشجویان خواهر کردستانی از سراسر دانشگاه های سطح استان برای حضور در شهر قم و شرکت در دوره استانی خط امام اعزام خواهند شد.

 

وی بیان کرد: این دوره به مدت یک هفته خواهد بود، که خواهران اعزامی در دوره آموزشی مبانی اندیشه اسلامی را سپری خواهند کرد و از مباحث حوزه های معرفتی، بصیرتی و مهارتی، تربیتی و تشکیلاتی در قالب چکیده کتاب های در این خصوص بهرههره خواهند برد.

 

رستمی عنوان کرد: خواهران دانشجوی اعزامی به دوره خط امام بعدها به عنوان سرگروه حلقه صالحین در دانشگاه ها فعالیت می کنند و در حقیقت سفیران آموزشی در پایگاه های دانشجویی خواهند بود.

 

وی همچنین بیان کرد: خواهران شرکت کننده در این دوره آنچه توسط اساتید به آنها آموزش داده شده را پس از بازگشت در قالب کلاس آموزشی به دیگر دانشجویان انتقال می دهند و نیز خود هم از دوره تداوم پس از بازگشت که دوره مرور و یادآوری خواهد بود بهره مند خواهند شد تا شبهات آنها رفع شود.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان همچنین در بخش پایانی سخنان خود اذعان کرد: ارتقای تشکیلات بسیج دانشجویی و توانمندسازی در مباحث تربیتی از اهداف برگزاری این دوره است.

 

وی خاطرنشان کرد: خط امام استانی در حقیقت، خود دانشگاهی برای دانشجویان است تا بتوانند پله های تعالی و ترقی در سازندگی کشور را ایفا کنند.

 

گفتنی است عصر روز گذشته سفیران طرح خط امام استانی از یادمان های دفاع مقدس باشگاه افسران سابق دیدن و بعد از زیارت گلزار شهدا راوی دفاع مقدس عبدالله جعفری در خصوص اتفاقات باشگاه افسران سابق و درگیری 26 روزه و مقاومت رزمندگان در این مدت را برای حاضران بازگو کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار