مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل:

استاندار باید بدون هیچ تبعیضی به مشکلات استان رسیدگی کند / بهترین نوع پاسخ به مطالبات دانشجویی حضور در رسانه ملی است

محمد جواد عمرانی یاد آور شد: دانشجویان ثابت کرده اند که در دفاع از انقلاب و مردم بدون هیچ تعارفی عمل می کنند، امیدواریم استاندار هرچه سریعتر مشکلات اخیر آبرسانی در مناطق سیستان را حل کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمد جواد عمرانی مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه زابل گفت: استاندار با حضور در منطقه باید از نزدیک از  مشکلات سیستان جویا شود، مطالبات اخیر دانشجویان دانشگاه های سطح سیستان نشان از پویایی و زنده بودن دانشجویان در قبال مشکلات مردم است.

وی ادامه داد: با گذشت نزدیک یک سال از حضور استاندار در این سمت، دیگر نمی شود گفت که ایشان اول راه هستند و باید نسبت به مسئولیت خود در اذهان عمومی پاسخگو باشند.
عمرانی خاطر نشان کرد: جناب استاندار باید بدون هیچ تبعیضی به مسائل استان رسیدگی کند و مشکلات مناطق مختلف را از نزدیک رصد و حل کند، بهترین نوع پاسخ به مطالبات اخیر دانشجویی حضور در رسانه ملی یا در بین رسانه هاست که متاسفانه به نظر می رسد تمایلی برای پاسخگویی از طرف ایشان نیست.
مسئول سیاسی بسیج دانشجویی زابل یاد آور شد: جنبش دانشجویی در سرتاسر استان ثابت کرده در دفاع از انقلاب و مردم بدون هیچ تعارفی عمل می کند و نمونه اخیر آن مطالبه جدی از دادستان استان بود که ایشان هم متقابلا به شبهات مطرح شده در مطالبات پاسخ کافی دادند.
ایشان در پایان با اشاره به مشکلات آبرسانی در سیستان گفت: امیدواریم استاندار هرچه سریعتر مشکلات اخیر آبرسانی در مناطق سیستان و به خصوص هیرمند را حل کند و مردم را با عدم پاسخگویی از نیاز حداقلی محروم نکند.

کلیدواژه ها


سیستان بسیج دانشگاه

ارسال نظر


captcha