مسئول بسیج دانشجویی استان:

باید از هیاهو دوری کرد و اگر جمعی مخالف شما صحبت می‌کنند شما باید با دلیل و برهان صحبت کنید

مسئول بسیج دانشجویی استان در جلسه تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد گفت: کار گفتمانی باید در دستور کار بسیج قرار بگیرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /جلسه تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد برگزار شد.

 
حجت الاسلام سعید صفی، مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان چهارمحال و بختیاری در این جلسه تصریح کرد: بسیج دانشجویی باید فعالیتش را طوری توسعه دهد که تمام تشکل‌ها و کسانی که در انقلاب اسلامی کار می‌کنند و کسانی که انقلابی‌اند و حتی غیر‌انقلابی را از خود بداند.
 
صفی مطرح کرد: اگر در بسیج کوچک‌ترین خطایی انجام دهیم که زدگی ایجاد کند این را بدانیم که نه‌تن‌ها پای ما که پای این شجره طیبه می‌نویسند و قطعا این مورد می‌تواند بسیار به انقلاب ضربه بزند.
 
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در استان چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: یکی از نکاتی که وجود دارد و بسیج باید برای آن فکری کند بحث تبیین نظریه مقاومت است؛ اگر بیانات مقام معظم رهبری را ملاحظه کنید در سخنرانی‌های اخیر دقیقا مقاومت جمهوری اسلامی که برگرفته از آیات و روایات است را باید سرلوحه کار خود قرار دهیم و در برابر ضد‌انقلاب و استکبار آن را به کار ببریم.
 
مرتضی کریمی، مسئول بسیج دانشجویی استان چهار محال و بختیاری، حوزه بسیج دانشگاه شهرکرد را جزء حوزه‌های اثرگذار استان دانست و بیان کرد: آنچه باعث پیروزی ما در سوم خرداد شد فرهنگ ایثار و شهادت حاکم بر مردم بود؛ ما فرهنگ ایثار و مقاومت را بدست آوردیم و از آن استفاده کردیم و امروز به جایی رسیده‌ایم که می‌توانیم از آن یک برد جهانی بدست آوریم.
 
مسئول بسیج دانشجویی استان چهار محال و بختیاری با تاکید بر اینکه کار گفتمانی باید در دستور کار بسیج قرار بگیرد، افزود: باید از هیاهو دوری کرد و اگر جمعی مخالف شما صحبت می‌کنند شما باید با دلیل و برهان صحبت کنید و تلاش کنید با بدنه دانشجویی ارتباطی قوی و موثر برقرار کنید.
 
 
در مراسم تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد، براساس حکم ابلاغی محمد جواد فتحی به عنوان مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد منصوب و از زحمات محمد حسینی مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد در مدت زمان تصدی این پست تقدیر و تشکر به عمل آمد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار