اعزام کاروان های راهیان نور کردستان به مناطق عملیاتی غرب از تیرماه آغاز می شود

مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان گفت: از چهارده تیرماه سال جاری اعزام کاروان های راهیان نور استان به مناطق عملیاتی شمال غرب و غرب کشور انجام میشود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییتوحید رستمی با بیان اینکه اعزام خواهران و برادران در دو بخش جداگانه 14 و 22 تیرماه خواهد بود؛ افزود: ثبت نام برای حضور علاقه مندان در این برنامه فرهنگی توسط تمام رده های بسیج دانشجویی استان انجام می گیرد، و هدف اصلی از اجرای این برنامه زنده نگاه داشتن نام و یاد شهدا و جانفشانی هایی است که در راه دفاع از ارزش های اسلامی انجام دادند.

 

وی تاکید کرد: راهیان نور شمال غرب و غرب کشور بر اساس سخن رهبر معظم انقلاب، حضور در مناطق مجاهدت های خاموش است، در این نقطه از ایران، حماسه های بزرگی رخ داده و خون های بسیاری تقدیم اسلام شده است.
 

وی افزود: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت، هدف دیگری است که در جریان برگزاری اردوهای راهیان نور دنبال می شود و در این سال ها مورد توجه جوانان قرار گرفته است.
 

رستمی بیان کرد: برنامه های فرهنگی تدارک دیده شده برای کاروان های راهیان نور مباحثی همچون تبیین ارزش های انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس، سخنان رهبر معظم انقلاب در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و مسائل اعتقادی و معنوی براساس سیره شهدا، مورد توجه قرار گرفته است.

 

گفتنی است؛ سالانه تعداد زیادی از مردم سراسر کشور به مناطق عملیاتی غرب که شهرستان های کردستان هم شامل آن می شود سفر می کنند و از یادمان های دفاع مقدس بازدید به عمل می آورند؛ همچنین مردم انقلابی زیادی هم از سوی کردستان به جنوب و شمال غرب کشور اعزام می شوند.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار