بسیج دانشجویی باید زبان گویای دانشجو و ناظر مسئولین دانشگاه باشد

فرمانده بسیج حوزه شهید همت دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان بسیج را زبان گویای دانشجو و ناظر بر عملکرد مسئولین دانست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /غلامرضا بامدی در خصوص تغییرات عملکردی و ورود بسیج به مباحث جدید و رسیدگی به مشکلات دانشجویی در دانشگاه اظهار داشت: بسیج دانشجویی در حقیقت بازوی قدرتمند و هدایت کننده برنامه های فرهنگی دانشگاه را بر عهده دارد.


وی در خصوص تغییرات عملکردی بسیج دانشجویی بیان کرد: باید زبان گویا و مطالبه گر دانشجویان و ناظر بر اعمال مسئولین دانشگاه نیز باشد و خواسته های بجا و نیازمندی های دانشجویان را از مسئولین دانشگاه پیگیری و خود را در مقابل دانشجویان پاسخگو بداند.

 

فرمانده بسیج حوزه همت دانشگاه آزاد اسلامی سنندج بیان کرد: هم ما و هم مسئولین دانشگاه باید به این نکته توجه داشته باشیم که  هر پست و مقام و منصبی که به ما داده شده جز برای خادمی و خدمت رسانی به دانشجویان نیست و باید خود را سرباز و خدمت گزار این عزیزان بدانیم.
 

 

وی افزود: در همین راستا بسیج دانشجویی تمام توان خود را به کار خواهد گرفت تا شرایط و زمینه را به گونه ای فراهم نماید تا دانشجویان با مراجعه به بسیج درخواست ها، مشکلات ونیاز های خود را اعلام نموده و بسیج دانشجویی نیز وظیفه خطیر خود میداند تا مطالبات دانشجویان را پیگیری و به سرانجام برساند. 


بامدی در ادامه عنوان کرد: بسیج در طول  چهل سال انقلاب اسلامی همیشه و در همه جا در قالب نقش های مختلف در آمده و به صورت خود جوش به رفع مشکلات در جامعه پرداخته است.

 

وی اشاره کرد: بسیج همواره دارای نقشی موثر در دفاع همه جانبه از مرز ایران اسلامی را ایفاء کرده است؛ در دوران جنگ با حضور در جبهه های نبرد، در دوران بازسازی ها، در قالب گروه های جهادی و امروز نیز در دانشگاه ها حاضر است.

 

بامدی عنوان کرد: امروزه شاهد هجمه های عظیم دشمن بر سر جوانان جامعه هستیم هجمه های فرهنگی که سنگر آن تا منزل های ما آمده و بسیج امروز عهده دار حفاظت و حراست از این سنگر مهم انقلاب بوده است. 

 

وی گفت: بسیج دانشجویی در این مدت کوتاه با فراهم نمودن بستری مناسب و برقراری ارتباط مناسب با دانشجویان خدمات مناسبی را برای تمامی دانشجویان فراهم  و ارائه نموده است.


بامدی در ادامه افزود: علاوه بر برنامه هایی که در این مدت انجام دادیم سعی میکنیم تا بستری برای نظارت دانشجویان بر اعمال مسئولین دانشگاه ایجاد نماییم تا روحیه مطالبه گری از مسئولین را که رهبر معظم انقلاب فرمودند در جوانانمان پرورش دهیم و آن را اجرایی نماییم.

 

فرمانده بسیج حوزه شهید همت دانشگاه آزاد اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: برنامه ریزی های دقیق بسیج جهت ساماندهی فضای مجازی مناسب، قرار داد بستن با بعضی ارگان های دولتی و خصوصی مانند موسسات زبان های خارجه و کلاسهای آموزشی و برگزاری دوره های تخصصی درسی و یا آموزش حرفه ای جهت تخفیف دادن به دانشجویان و همچنین تهیه کارت های تخفیفی برای خرید کتاب و وسایل مورد نیاز دانشجویان از اقداماتی است که به زودی اجرایی و برای عزیزان دانشجو فراهم خواهد شد که بعدا ریز برنامه آن اعلام خواهد شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار