فرمانده سپاه امیرالمؤمنین ع استانن ایلام در اختتامیه دوره خط امام استانی؛

تفکر امام جهان شمول است/از عدم همکاری برخی روسای دانشگاه با بسیج گلایه مندم

شاکرمی در اختتامیه خط امام استانی گفت: مدیری که در سازمان ها و نهادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی منصب و کرسی دارد باید در جهت اهداف انقلاب اسلامی پیش رونده باشد و نهایت همکاری را با بسیج و نهاد های انقلابی جهت نیل به آرمانهای نظام داشته باشد.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / سردار جمال شاکرمی در اختتامیه خط امام استانی(ره) استان ایلام که در شهر مقدس قم برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از دانش پژوهان و خادمین و همچنین دست اندارکاران و مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام و نماینده ولی فقیه در این سازمان اظهار داشت: این دوره های تشکیلاتی را این گونه اجراو عملی سازی کنید که دانشجویان سال آینده برای اجرا و شرکت در این دوره ها شورو هیجان وافر نشان دهند، در این دوره ها باید به دانشجویان مبانی امام ره ، انقلاب و سیره شهدا آموزش داده شود و همچنین باید سیره ی عملی زندگی ائمه آموزش داده شود.

 

وی با بیان اینکه ما به مدد فکر و اندیشه امام توانستیم راهبردهای ۱۵۰ ساله دشمنان را تبدیل به تاکتیک کنیم، افزود: امروز دانشجویانی در اروپا و آمریکا معتقد به تفکر امامند؛این تفکر جهان شمول است و رسوخ این اندیشه را در تمام نقاط عالم می توان دید.

شاکرمی تصریح کرد: من در مجموع خوشحالم که شما دانشجویان در طول این دوره راجع به این مبانی معرفت شناسی و تشکیلاتی و رسالاتی در جهت آرمان های انقلاب و ولایت کار کردید.
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین ع استان ایلام خاطرنشان کرد: باید روی زیر ساخت ها کار کرد ؛باید در عرصه های عملی ورود عالمانه پیدا کرد ،دعای امین الله ،عاشورا،عهد هرکدام یک درس برای زندگی هستند باید مفهومی و اصولی کار کرد و به دانشجویان و دانش پژوهان زیر ساخت فکری و پایه و اساس فکری در این مباحث معرفتی و تشکیلاتی آموزش داد که دانشجویان به عمق و ژرفای این مباحث پی ببرندو به آنها قدرت تحلیل آموزش داد.
وی در پایان یادآور شد: بنده نسبت به برخی از روسای دانشگاه ها گله مندم چرا که در اجرای هرچه بهتر این دوره ی ارزشمند و انسان ساز با ما همکاری و تعاون لازم را نداشتند، یک مدیری که در سازمان ها و نهادهای نظام مقدس جمهوری اسلامی منصب و کرسی دارد باید در جهت اهداف انقلاب اسلامی پیش رونده باشد و نهایت همکاری را با بسیج و نهاد های انقلابی جهت نیل به آرمانهای نظام داشته باشد.انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار