مسئول بسیج دانشجویی شهرستان فردوس خبر داد:

اردوی جهادی ۱۰ روزه در روستای حسین آباد شهرستان فردوس برگزار شد.

مسئول بسیج دانشجویی فردوس از برگزاری اردوی ۱۰ روزه در روستای حسین آباد فردوس و ساخت منزل خانواده تحت پوشش کمیته امداد خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /الیاس ابراهیمی، مسئول بسیج دانشجویی فردوس از برگزاری اختتامیه گروه جهادی بسیج دانشجویی یاوران ولایت در روستای حسین آباد خبر داد و گفت: در این مراسم امام جمعه فردوس، بخشدار، مسئولان سپاه و بسیج دانشجویی فردوس حضور داشتند.

ابراهیمی با بیان اینکه مسئول قول پیگیری و حل مشکلات روستای حسین آباد را دادند، گفت: اجرای گروه سرود، اهدای جوایزی به بچه‌های روستا که در این مدت همکاری کرده و در کلاس‌ها حضور داشتند، از بخش‌های دیگر این مراسم بود.

مسئول بسیج دانشجویی فردوس با بیان اینکه در اردوی ۱۰ روزه، ۱۰ نفر از دانشجویان جهادگر به خدمت رسانی به مردم پرداختند، افزود: فعالیت عمرانی ما در این اردو ساخت منزل یک خانواده تحت پوشش کمیته امداد بود که مراحل بتن ریزی، نصب میلگرد‌ها و حدود ۷۰ درصد از دیوارچینی آن انجام شد.

وی بیان کرد: فعالیت‌های آموزشی، فرهنگی و پیگیری مشکلات و مطالبات مردم نیز بخش دیگری از فعالیت‌های ما در این اردوی جهادی بوده است.

 

---
---
---
---
---
---
---
---

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار