مسئول گروه جهادی بسیج دانشجویی شهید چمران دانشگاه پیراپزشکی فردوس:

اردوی جهادی گروه شهید چمران بسیج دانشجویی دانشکده پیراپزشکی شهرستان فردوس در روستای خانیک برگزار شد.

فاطمه عبیری گفت: اردوی جهادی ما در روستای خانیک و با حضور ۶ دانشجوی دختر و با برگزاری برنامه‌های فرهنگی و آموزشی برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /فاطمه عبیری، مسئول گروه جهادی بسیج دانشجویی شهید چمران دانشگاه پیراپزشکی فردوس با بیان اینکه اردوی تابستان ۹۸ این گروه در روستای خانیک برگزار شد، گفت: در این اردو که با اهداف فرهنگی و آموزشی برگزار شده بود، اولین برنامه ما آماده سازی هیات برای برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع) بود.

عبیری با بیان اینکه برگزاری ورزش صبحگاهی و کلاس آموزشی زبان انگلیسی بخشی دیگر از برنامه‌های این اردوی جهادی بود، افزود: کلاس تقویتی ریاضی و آموزش نقاشی با محوریت مسائل بهداشتی برای بچه‌ها برگزار کردیم و تلاش کردیم همزمان با سرگرم کردن کودکان، مسائل بهداشتی را به آنان آموزش دهیم.

مسئول گروه جهادی بسیج دانشجویی شهید چمران دانشگاه پیراپزشکی فردوس بیان کرد: بخشی از این اردو به آموزش اریگامی و داستان نویسی سپری شد و همچنین به کودکان و نوجوانان این روستا آموزش دادیم که با مواد دورریختنی، ابراز‌های مورد استفاده خود را بسازند.

وی با بیان اینکه برای افزایش تمرکز کودکان، مسابقه دومینو برگزار کردیم، گفت: پایش فشار خون، قند خون، قد و وزن، برگزاری کلاس احکام ویژه دختران، برگزاری حلقه آزاداندیشی و مطالبه گری برای جوانان و نوجوانان، سرودخوانی و پیاده روی ویژه بانوان و برگزاری مراسم زیارت عاشورا و دعای کمیل بخشی دیگر از برنامه‌های اجرا شده در این اردو بود.

عبیری گفت: در بخشی از این اردو مردم روستا را با خود همراه کردیم و به جمع آوری زباله‌های اطراف روستا و آموزش بهداشت محیط پرداختیم.

گفتنی است، این اردو با حضور ۶ دانشجوی دختر دانشکده پیراپزشکی فردوس برگزار شد.

 

---
---
---
---
---
---
---
---

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار