تجلیل از 80 دانشجوی جهادگر دانشگاه های شهرستان گچساران و باشت+ تصاویر

طی مراسمی به همت بسیج دانشجویی شهرستان گچساران و باشت از ۸۰نفر از جهادگران دانشجو دانشگاه های این دو شهرستان تجلیل به عمل آمد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : طی مراسمی به همت بسیج دانشجویی شهرستان گچساران و باشت از ۸۰نفر از جهادگران دانشجو دانشگاه های این دو شهرستان تجلیل به عمل آمد.این مراسم با حضور دکترمهدوی مسئول بسیج دانشجویی استان ،حجت الاسلام والمسلمین رشیدی کیا امام جمعه موقت گچساران وخادمین امام رضا علیه السلام  در نماز خانه دانشکده سماء برگزارشد.


 حجت الاسلام والمسلمین رشیدی کیا امام جمعه موقت گچساران ضمن تشکر از مسئول بسیج دانشجویی شهرستان و دانشجویان جهادگر، که با خدمت بی منت خود به مردم محروم و نیازمند استان و اشاعه این فرهنگ حسنه نشان می دهند که دانشجو همیشه در صحنه و آماده ی جهاد است، آرزوی موفقیت و سلامتی روز افزون برای دانشجویان جهادگر داشتند.


 فعالیت های جهادی بسیج دانشجویی شهرستان گچساران و باشت در سال گذشته در بحث محرومیت زدایی روستاهای دور افتاده و محروم  شامل: ساخت سرویس های بهداشتی، ساخت منزل مسکونی، شروع ساخت مسجد که انشالله در اردوهای امسال تکمیل خواهد شد، اعزام اردوهای جهادی به مناطق سیل زده، تهیه بسته های فرهنگی و اقلام مصرفی و خوراکی برای خانواده های نیازمند برگزاری کلاس های اموزشی و مشاوره ای متععد، اقدامات فرهنگی و اجتماعی متعدد در روستاها و حاشیه شهرهای گچساران و باشت در طول سال گذشته تنها گوشه ای کوچکی از فعالیت های این دانشجویان جهادگر است.

 

در پایان این مراسم به 80 نفر از جهادگرانی که در اردوهای سال گذشته حضور فعال و نمونه داشتند با اهدا یادبود و جوایزی تقدیر و تجلیل به عمل آمد

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار