نامه دانشجویان تشکل های دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی:مستکبرین عالم نشان داده اند که قانون جنگل را بر مناسبات کلان حاکم کرده‌اند.


بسم الله الرحمن الرحیم

فَمَنِ اعْتَدَىٰ عَلَیْکُمْ فَاعْتَدُوا عَلَیْهِ بِمِثْلِ مَا اعْتَدَىٰ عَلَیْکُمْ وَاتَّقُوا اللَّهَ وَاعْلَمُوا أَنَّ اللَّهَ مَعَ الْمُتَّقِینَ
ﭘﺲ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺑﺮ ﺷﻤﺎ ﺗﻌﺪﻯ ﻛﺮﺩ ، ﺷﻤﺎ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻣﺜﻞ ﺁﻥ ﺑﺮ ﺍﻭ ﺗﻌﺪﻯ ﻛﻨﻴﺪ ، ﻭ ﺍﺯ ﺧﺪﺍ ﭘﺮﻭﺍ ﻧﻤﺎﻳﻴﺪ ، ﻭ ﺑﺪﺍﻧﻴﺪ ﻛﻪ ﺧﺪﺍ ﺑﺎ ﭘﺮﻭﺍ ﭘﻴﺸﮕﺎﻥ ﺍﺳﺖ .
«کسی تصور نکند که ما راه سازش با جهانخواران را نمی دانیم. ولی هیهات که خادمان اسلام به ملت خود خیانت کنند… اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند، اگر سرمان را بالای دار برند، اگر زنده زنده در شعله های آتشمان بسوزانند، اگر زن و فرزندان و هستیمان را در جلوی دیدگانمان به اسارت و غارت برند هرگز امان نامه کفر و شرک را امضا نمی کنیم.» (صحیفه ی امام، ج۲۱،ص۹۸)
امروز که انگلیس حیله گر چونان گذشته تاریخی اش راه دزدی و غارت در پیش گرفته این نیروهای مومن نظام هستند که از لابلای صفحات تاریخ سر برآورده اند و سد محکمی دربرابر زیاده خواهی این روباه پیر و هم کیشان او شده اند.امروز روزی است که هرگز‌تا پیش ازاین نام خلیج فارس به نشانه تسلط ایران بر این امواج نیلگون چنین با مسما نبوده است و این نشانگر قدرت جمهوری اسلامی‌ایران با پشتوانه همراهی مردم و چرخش تمدن ها و زوال قدرت هاست.
امروز می‌بینیم که دنیای گفتمان ها دروغی بیش‌نبود و مستکبرین عالم که خود را جامعه جهانی می نامند، نشان داده اند که قانون جنگل را بر مناسبات کلان حاکم کرده‌اند و در چنین وضعی عده ای بی‌خرد ندای مذاکره در توان موشکی و نظامی سر می‌دهند.
درحالی که فشارهای استکبار جهانی و امریکا به سقف خود رسیده، پرداخت هزینه آن تازه آغاز شده است. امروز روزی است که ایران امریکا را به «منطقه محاسبه نشده» کشانده و همه گزینه های امریکا باید به یک گزینه یعنی پایان #تروریسم_اقتصادی علیه ایران ختم شود.
اکنون که دشمنان قسم خورده به رهبری آمریکا تروریسم و اسرائیل پلید هر روز به نحوی با استفاده از تزویر و حیله گری در اقصی نقاط دنیا و در جوامع پلید خود دسیسه هایی را بر علیه کشور های مسلمان و خاصه کشور عزیز اسلامیمان به کار می گیرند، ما دانشجویان تشکل های دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی حمایت خود را از اقدام هوشمندانه و مقتدرانه سپاه پاسدران انقلاب اسلامی جهت حفظ حریم آبهای نیلگون خلیج فارس به واسطه توقیف یک فروند نفتکش انگلیس با نام stena impero که در هنگام عبور از تنگه هرمز که به علت رعایت نکردن قوانین بین المللی دریایی و بنا به درخواست سازمان بنادر و دریانوردی استان هرمزگان عصر روز جمعه 98/4/28 توقیف و به سواحل جمهوری اسلامی ایران هدایت گردید اعلام می کنیم.
ضمن اعلام حمایت مجدد از این اقدام شجاعانه تقدیر و تشکر نموده و آرزوی موفقیت و پیروزی برای تمامی نیرو های مسلح جمهوری اسلامی تحت فرامین مقام معظم رهبری و فرماندهی معظم کل قوا اعلام می نماییم.
 
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان و علوم پزشکی
بسیج دانشجویی دانشگاه اصفهان
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل
انجمن اسلامی دانشجویان تحکیم وحدت
 

کلیدواژه ها


نامه دانشجویی اصفهان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار