دبیراجرایی دوره خط امام استانی بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان:

دوره خط امام استانی باید در محیطی فرهنگی و تاثیر گزار برگزار شود

بهروز مختاری یادآور شد: دانشجویان شرکت کننده در این دوره از دانشگاه های سرار استان اعم از ملی ، پیام نور، آزاد و علوم پزشکی می باشند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بهروز مختاری دبیراجرایی دوره خط امام استانی بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان گفت: دوازدهمین دوره خط امام استانی از اواخر مرداد ماه در قالب دو کاروان خواهر و برادر در  مشهد مقدس به مدت یک هفته برگزار خواهد شد .

وی ادامه داد: تلاش ما  بر این است ارائه محتوای تشکیلاتی در فضای امروز مساوق با مکتب امام راحل به صورت یک بسته جامع معرفتی و تشکیلاتی به دانشجو باشد، اصرار داریم این دوره آموزشی در فضایی باشد که حال و هوای فرهنگی محیط هم تاثیر گذار باشد.

دبیر اجرایی دوره خط امام استانی خاطرنشان کرد: دانشجویان شرکت کننده در این دوره از دانشگاه های سرار استان اعم از ملی ، پیام نور، آزاد و علوم پزشکی  می باشند و پیش بینی می شود نزدیک به یکصد پنجاه نفر در دوره خط امام استانی حضور داشته باشند‌.

وی با اشراه به حضور اساتید برجسته از استان های تهران،خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان گفت: این اساتید در ارائه مباحث تشکیلاتی ، معرفت شناسی و مبانی معرفت دینی شامل طرح کلی اندیشه،انسان ۲۵۰ ساله،جدال دو اسلام ، اصول کار تشکیلاتی و همچنین مباحث اخلاقی ،برنامه ها و فوق برنامه ها شامل اجرای مسابقات ورزشی ، مراسم مذهبی و برگزاری اردوی کوتاه مدت در مزار شهدای گمنام از جمله برنامه هایی است که در این دوره مد نظر گرفته شده است.

کلیدواژه ها


بسیج خط امام مشهد مقدس

ارسال نظر


captcha