جانشین سپاه امیرالمومنین ع استان ایلام:

ولایت رمز ماندگاری انقلاب است

کریمیان گفت: در طول مسیر چهل ساله انقلاب با اتکا به پایه و اساس ولایت توانسته ایم در همه عرصه ها به رشد و پیشرفت های قابل توجهی برسیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /"قدرت الله کریمیان"، جانشین سپاه امیرالمومنین ع استان ایلام، صبح امروز در مراسم افتتاحیه یازدهمین دوره خط امام استانی که با حضور 120 نفر از دانشجویان ایلامی در دانشگاه پیام نور برگزار شد، گفت: پیمودن راه امام و قرار گرفتن در مسیر ولایت دست یابی به تمدن اسلامی را مهیا خواهد کرد.

وی با بیان اینکه رمز ماندگاری انقلاب اسلامی وجود زیرساخت هایی چون اسلام، ولایت و حمایت مردمی است، تصریح کرد: در طول مسیر چهل ساله انقلاب با اتکا به پایه و اساس ولایت توانسته ایم در همه عرصه ها به رشد و پیشرفت های قابل توجهی برسیم.

جانشین سپاه امیرالمؤمنین ع استان ایلام افزود: اگر چه مردم از وجود مشکلات اقتصادی و سختی معیشت خود گلایه دارند اما همواره حامی و پشتیبان اصل نظام و انقلاب بوده اند.

کریمیان اظهارداشت:  کشور در همه بخش ها دارای ظرفیت ها و امکانات مناسبی برای دست یابی به پیشرفت و توسعه است و قطعابا نگاه به داخل و قطع کردن وابستگی ها به خارج بر تمام مشکلات فائق خواهیم شد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار