تقدیر دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد از تیپ سرافراز 48 فتح استان که پس از 8 سال مأموریت به استان بازگشتند

دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد از تیپ سرافراز 48 فتح استان که پس از 8 سال مأموریت و صیانت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران و تقدیم 7 شهید در راه حفاظت از امنیت مردم این مرز بوم به استان بازگشتند، تقدیر و تشکر به عمل آوردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : دانشجویان استان کهگیلویه و بویراحمد از تیپ سرافراز 48 فتح استان که پس از 8 سال مأموریت و صیانت از مرزهای جمهوری اسلامی ایران و تقدیم 7 شهید در راه حفاظت از امنیت مردم این مرز بوم به استان بازگشتند، تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

فرماندهی محترم و رزمندگان‌ تیپ قهرمان ۴۸ فتح
سلام علیکم


اینک که بعد از ۸سال ماموریت رزمی و حضور مستمر در خط مقدم پاسداری از انقلاب در برابر هجمه های بی امان ،جرثومه های نظام استکبار در صعب العبورترین منطقه کردستانات ایران در شمالغرب ،از ارتفاعات قندیل و جاسوسان گرفته تا حفاظت همه جانبه از ۱۶۵کیلومتر طول مرزی در گرمای بالای ۵۰ درجه دهانه خلیج فارس تا سه راه حسینیه در جنوب غرب  و تقدیم ۷شهید،کمافی السابق پیروزمندانه به دیار خویش در استان برگشته اید ،برخود فرض می دانیم به نمایندگی از جامعه دانشگاهی و دانشجویی استان بر بازوان پرتوانتان بوسه بزنیم و بابت همه حماسه هایتان در حراست از استقلال همه جانبه و نقش آفرینی  قابل توجه در ایجاد امنیت و آرامش کشور سپاسگزاری نماییم . و صد البته باید از خانواده های صبورتان نیز قدردانی نماییم .


قطعا زبان و توان و بیان ما قاصرتر از آن است که در  چند خط  ابعاد عظیم شکوه رشادت های شما را در این چند سال توصیف کنیم، اما اراده و همت والای شما را نماد و تجسم زمینی آیات استقامت و دایره المعارف و چکیده تاریخ حماسی این دیار از زمان های دور تا دفاع مقدس می دانیم که غیرت دینی و انسانی ،انسان های بزرگ کهگیلویه و بویراحمد را به بهترین وجه به تصویر کشیده اید و تمام ظلم ستیزی های این دیار با نام تیپ ۴۸ فتح عجین شده است .


شاید کم تر کسی از مسئولین استان در این سال های ماموریت از شما سراغی گرفته باشد،اما شما در تمام بحران های ریز و درشت طبیعی و امنیتی علی رغم درگیر بودن در ماموریت مرزی ،همواره یاری رساندن به مردم و مسئولین  استان و حتی شهرستان ها را فراموش نکردید .


خدا قوت، اجرکم عندالله
بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان کهگیلویه و بویراحمد

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار