گروه جهادی کارگر برزی آخر تیرماه اعزام می شود.

مسئول قرارگاه شهید کارگربرزی در آستانه اعزام گفت: این گروه جهادی مورد استقبال بیش از 70 نفر از دانشجویان قرار گرفته است.

این گروه جهادی متشکل از دانشجویان دانشگاههای فرهنگیان خواهر و برادر، آزاد نظرآباد، پیام نور ماهدشت، محیط زیست و امام خمینی (ره) و ادوار بسیج دانشجویی است که تاکنون مورد استقبال 25 نفر از برادران و 45 نفر از خواهران این دانشگاهها قرار گرفته است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به نقل از البرز؛ مسئول قرارگاه شهید کارگربرزی در آستانه اعزام گفت: این گروه جهادی متشکل از دانشجویان دانشگاههای فرهنگیان خواهر و برادر، آزاد نظرآباد، پیام نور ماهدشت، محیط زیست و امام خمینی (ره) و ادوار بسیج دانشجویی است که تاکنون مورد استقبال 25 نفر از برادران و 45  نفر از خواهران این دانشگاهها قرار گرفته است.

این تابستان به مدت 10 روز از 31 تیر لغایت 10 مرداد، در روستای حاجی بیگ، یکی از روستاهای بخش نظرآباد میهمان خواهیم بود و خدمات خود را در عرصه های عمرانی، فرهنگی، آموزش، بهداشت و درمان و اقتصاد مقاومتی ارائه خواهیم داد، شناسایی روستاهای محروم اطراف نیز از برنامه های این ده روز می باشد.

آقای شهسواری افزود: این خدمات مختص به این ده روز نبوده و در طول سال نیز اعزام به روستا به فراخور نیاز و برنامه ریزی بلندمدتی که داریم صورت خواهد گرفت و برنامه ها در قالب طرح اعتلا استمرار خواهد داشت.

شهسواری گفت: با عنایت شهدا خصوصاً شهید کارگربرزی و با هماهنگی صورت گرفته با دفتر امام جمعه محترم کرج، آیت الله حسینی همدانی اعزام روز دوشنبه 31 تیر ماه از مصلی کرج صورت می گیرد و اول مردادماه و با حضور مسئولین و اهالی روستا افتتاحیه خواهیم داشت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار