تربیت نیروی تراز اول انقلاب برای زمینه سازی ظهور وظیفه بسیج دانشجویی است

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه نهاد علم اگر جایگاه خود را به درستی درک کند. می تواند قطاری برای تمدن سازی قرار گیرد، گفت: تربیت نیروی تراز اول انقلاب برای زمینه سازی ظهور وظیفه بسیج دانشجویی است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: دکتر نیک روش، رئیس سازمان بسیج دانشجویی دربین دانش پژوهان دوره خط امام(ره) استان کرمانشاه که درحال برگزاری در مشهد مقدس است، ضمن قدردانی از مسئولین برگزاری دوره؛ از نقاط قوت دوره ،سپرده شدن تمام کارهای دوره به دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشجویی دانست و اظهار داشت: دوره خط امام(ره) علاوه بر دوره ای توانمند ساز،دوره ی ارزیابی نیز خواهد بود.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از ضروری ترین تشکلها بسیج دانشجویی و طلبه است، عنوان کرد:دانشجو و طلبه نهاد علم در جامعه محسوب می شوند که  پیشرو و پیشران هستند.

 

نیک روش  با بیان اینکه در بحث تمدن سازی و تمدن نوین اسلامی لازم به سرمایه ی انسانی،تربیت نیروی تراز اول برای حکومت و انقلاب است، بیان کرد: نرم افراز لازم برای حکومت،ساخت ابزارهای تمدن سازی است که تربیت نیرو یکی از رکن ها محسوب می شود.

 

رئیس سازمان بسیج دانشجویی کشور با بیان اینکه نهاد علم اگر جایگاه خود را به درستی درک کند. می تواند قطاری برای تمدن سازی قرار گیرد، عنوان کرد: تربیت نیروی تراز اول انقلاب برای زمینه سازی ظهور وظیفه بسیج دانشجویی است.

 

نیک روش خاطرنشان کرد: انتظار ما از دوره ی خط امام(ره) استانی، توجه به بکارگیری افراد حاضر در این دوره در لایه های جنبشی در حوزه ها و پایگاه های بسیج دانشجویی و برنامه ریزی برای ایجاد آمادگی دانش پژوهان در چهار حوزه بینشی، انگیزشی، دانشی و مطالعاتی است.

 

وی با بیان اینکه چهارچوب کلی دوره در سازمان بسیج دانشجویی مشخص شده که هر استان بنا به اقتضائات بومی خود برنامه ریزی می کنند، بیان کرد: دیگر انتظار از این دوره انتخاب هدفمند دانش پژوهان و صورت گرفتن ارزیابی جامعی در پایان دوره است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار