مسئول سازندگی بسیج دانشجویی استان کرمان:

طرح جهادگر گام اول توانمندسازی گروه های جهادی به منظور اشتغال زایی در روستا و جلوگیری از حاشیه نشینی شهرها در برداشت

دوره‌های جهادی بسیار موثر نسبت به رشد و تقویت روحیه جهادی و انقلابی در بین نسل‌های جوان و دانشجو است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مهدی تقی زاده مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان کرمان در گفتگویی با خبرنگار ما عنوان کرد: طبق بیانات مقام معظم رهبری آن‌جایی که حرکت و روح جهادی وجود دارد، انسان در ایمان و آرمان و خدمت به دیگران حل می‌شود و خود را فراموش می‌کند، این روحیه را باید در جامعه تقویت کرد.

---


تقی زاده افزود: جهاد سازندگی، یادگار ارزنده امام خمینی (ره)  است و شجره طیبه‌ای است که به دست با برکت امام بزرگوار رشد کرد و میوه داد و کشور و ملت را در مراحل مختلف بهره مند کرده است.


وی با اشاره به اینکه دوره های جهادی بسیار موثر به رشد و تقویت روحیه جهادی و انقلابی در بین نسل های جوان و دانشجو است اظهار داشت:به همین منظور دوره ی جهاد گر گام اول برای اولین بار در استان کرمان و استان های هم جوار با مشارکت دانشگاه آزاد برگزار شد که از چهارشنبه ۱۲ تیرماه  این طرح آغاز و تا جمعه ۱۴ تیر ماه ادامه داشت.

---


مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان کرمان در ادامه خاطر نشان کرد: در این دوره کلاس هایی با حضور اساتید مطرح کشوری از جمله  دکتر کمر روستا، دکتر فتحی، دکتر روح اللهی در راستای ارتقا سطح علمی دانشجویان برگزار گردید.


وی اهداف این طرح را بر شمرد و افزود : این طرح با هدف توانمند سازی گروه های جهادی در جهت اشتغال زایی و کار آفرینی، مسئله یابی و حل مسائل روستا ،اقتصاد روستا و ارتباطات شکل گرفت.

---


مسئول اردوهای جهادی بسیج دانشجویی استان کرمان بیان کرد: حضور رسانه ها جهت کارهای رسانه ای و حضور مسئولین گروه های جهادی و مسئولین فرهنگی این گروه ها در روند اجرای این طرح موثر بود.


تقی زاده در پایان تصریح کرد: توانمندسازی گروه های جهادی به منظور اشتغال زایی در روستا و جلوگیری از کوچ روستائیان به شهر ها و حاشیه نشینی شهرها صورت گرفت.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار