جزوه "تشکیلات دخترانه" برای اولین بار در فضای تشکلات منتشر شد

سامانه‌ی مدیریت تشکلهای دانشجویی "کالک"، به منظور ثبت تجربیات ارزشمند دانشجوهای فعال در تشکل و اشتراک گذاری آن‌ها با یکدیگر برای اولین بار در حوزه ی بانوان جزوه‌ی "تشکیلات دخترانه" را منتشر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / جزو‌ی "تشکیلات دخترانه"، با توجه به جایگاه خاص زن در تشکیلات و نگاه تمدنی ویژه‌ای که انقلاب‌اسلامی نسبت به بانوان دارد و نیز بعلاوه اقتضائات خاص ایشان، برای انجام کار تشکیلاتی، جمع‌آوری و نگارش و تدوین شده است.

ثبت تجربیات از دختران بسیج دانشجویی کشور، گام بزرگ و نخستی است که "تشکیلات دخترانه" در این زمینه برداشته تا بعد از آن با ثبت تجربه از بانوان سایر تشکل‌های دانشجویی این حرکت رو به جلو و بزرگ در مسیر تکامل و تعالی خود، رونده و پیشتاز باشد.

نتیجه‌ی مصاحبه با بیش از 40دانشگاه مطرح و شاخص در کشور و نیز دریافت قریب به 200تجربه‌ی تشکیلاتی از آنها در زمینه‌ای "جذب - نقش‌آفرینی - مدیریت" ویژه‌ی دختران، انتشار جزوه‌ی "تشکلات دخترانه" است.

مجموعه‌ی "کالک" در نظر دارد تا در گام‌های بعدی خود به ارائه‌ی راهکار به جهت مرتفع کردن، دغدغه‌مندی و رشد سطح فعالیت بانوان فعال در تشکلات دانشجویی بپردازد تا این فضایی که کمی بوی گم شدگی هویت دختران را می‌دهد بهبود پیدا کند.

جزوه‌ی ارزشمند "تشکیلات دخترانه" را می‌توانید با مراجعه به سایت "کالک" در آدرس www.kalk.ir دریافت کنید و یا برای دریافت مستقیم بااین محتوای تشکیلاتی به آدرس https://kalk.ir/doc/package/1055/ مراجعه فرمایید

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار