یادداشت محمد زارعی سبهتی دانشجوی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان:

از جنایت تیر 67 تا حقارت تیر 98

اما زمان گذشت و گذشت ملت مظلوم به دستان رهبری با تدبیر پرورش یافت ، خون داد ، مقاومت کرد و به اقتدار رسید. در تاریخ ۵ تیر ماه ۱۳۹۸ پهباد جاسوسی آمریکایی که وارد حریم هوایی ایران اسلامی شده بود با اقتدار توسط سربازان سپاه پاسداران هدف قرار گرفت و سرنگون شد. این بار ظالم که با اقتدارِ مظلوم مواجهه شده


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /محمد زارعی سبهتی دانشجوی دانشگاه فرهنگیان هرمزگان در یادداشتی از جنایت 12 تیر 1367تا حقارت 5 تیر 1398 آمریکا در مقابل ملت مظلوم ایران را روایت می کند:

 

🔵مظلوم ، اقتدار ، ظالم ، جنایت

 

این چهار کلید واژه بیانگر روابط بین ایران اسلامی و آمریکا است ‌.

 

🔺مظلوم مسافرانی بودند که در ۱۲ تیر ماه ۱۳۶۷ توسط ناو آمریکایی وینسنس  به شهادت رسیدند ، در آن زمان ظالم با بیان دلایل و ادعاهای غیر قابل قبول سعی در مقصر نشان دادن هواپیمای مسافربری ایران بود. اما تناقضِ نتیجه تحقیقات جهانی  آنجا بود که تجاوزگرِ بزرگِ مستکبر به اشتباهِ خود اعتراف می کند واز آنطرف دستان فریبنده امریکایی در مقابل چشمانِ مدعیِ حقوق بشر جهانی  مدال "رذالت" رابرگردن فرمانده جنایتکار این حادثه می اندازد ،آن زمان این تناقضِ فجیع افکار زنده ایرانی را بیدار کرد که این چه انسانیتی است؟ چه حقوق بشری است؟ به قاتل زنان و مردان بی گناه اینگونه مهربانانه رفتار می کند.

آری همان زمان بود که دستان مدعیان  "جهانی شدن" و سیاست های ضد بشری واشنگتن  برای ملت زنده  ایران رو شد. تدبیر ولایت بود که بعد از آن دفاع را جزو هویت ملت زنده خواند و اندیشه مقاومت را بر اندیشه های انقلابی نهادینه کرد.

🔺این تراژدی تلخ و تاسف اور  قلب پرمحبت، اما مقتدرِ ملت ایران را بدرد آورد اما موجب شد آمریکای تروریست پرور به عنوان  بزرگترین ناقض حقوق بشر در تاریخ معاصر شناخته شود البته کم نیست جنایت ها و دخالت های آشکار دولت آمریکا بر صفحه اوراق تاریخ معاصر ...

🔺اما زمان گذشت و گذشت ملت مظلوم به دستان رهبری با تدبیر پرورش یافت ، خون داد ، مقاومت کرد و به اقتدار رسید. در تاریخ ۵ تیر ماه ۱۳۹۸ پهباد جاسوسی آمریکایی که وارد حریم هوایی ایران اسلامی شده بود با اقتدار توسط سربازان سپاه پاسداران هدف قرار گرفت و سرنگون شد. این بار ظالم که با اقتدارِ مظلوم مواجهه شده بود،شکست خورده زبان به ستایش و سپاس باز کرده و از این که هواپیمای جاسوسی دیگر که دارای ۳۰ نفر سرنشین بود هدف قرار داده نشده است سپاسگزار بود وچه حقیرانه خودرا معاف از جواب متقابل کرد.اینک هم چنان  فریاد مرگ بر آمریکای ملت ایران  است که  چنان رود بلندی پس مانده های شیطان بزرگ را به  منجلاب  تاریخ  جهان می ریزد.

 

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار