اردو‌های جهادی دانشجویی واحد کرمانشاه به صورت متمرکز و نیمه متمرکز برگزار می‌شود

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه گفت: اردو‌های جهادی دانشگاه آزاد کرمانشاه را به صورت متمرکز و نیمه متمرکز و در قالب کمپین‌هایی در مناطق مختلف استان برگزار می‌کنیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : محمدرضا آقایی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه در خصوص برگزاری اردو‌های جهادی گفت: گروه جهادی دانشگاه آزاد کرمانشاه با عنوان گروه جهادی شهید سید مجید کلوشادی از اواسط دهه هشاد فعالیت خود را در حوزه‌های مختلف خدمات اجتماعی در حاشیه شهر، حوزه عمرانی در روستا‌ها و مناطق محروم و حوزه فرهنگی در همین مناطق آغاز کرده و این اردو‌ها به صورت متمرکز و نیمه متمرکز برگزار می‌شوند.

 

آقایی افزود: اردو‌های متمرکز این گروه جهادی عمدتا به صورت کمپین‌های ۱۰ روزه در مناطق محروم و با حضور نیرو‌های جهادی دانشگاه آزاد کرمانشاه برگزار می‌شوند.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه ادامه داد: آخرین اردوی جهادی که به صورت کمپین برگزار کردیم در یکی از مناطق محروم استان کرمانشاه بود که سه پروژه آبرسانی (شامل ترمیم و مرمت منابع آب روستا) و فضاسازی مقابل مسجد و در نهایت پروژه مرمت و بهسازی مدرسه این روستا بود که به مدت ۱۰ روز و تقریبا با حضور ۶۰ نفر از نیرو‌های جهادی برادر برگزار شد.

 

وی خاطرنشان کرد: آخرین اردوی جهادی نیمه متمرکز این گروه نیز مهر و آبان ۹۷ در یکی از مناطق حاشیه‌ای استان کرمانشاه (منطقه‌ای که آسیب‌های اجتماعی آن به شدت بالا است) از طرف گروه خواهران بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه در حوزه‌های فرهنگی، خانواده، افتصاد مقاومتی و آموزشی برگزار شد.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه اذعان کرد: علاوه بر این، نیرو‌های جهادی دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه در حوزه سیل، با توجه به قرارگاهی که در این واحد برپا کرده بودیم در بحث اعزام نیرو به مناطق سیل زده و ارسال کمک به سیل زدگان از محل جمع آوری کمک‌های دانشگاهیان که شامل یک روز از حقوق کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد کرمانشاه بود را به وسیله ۲ کامیون از دانشگاه آزاد استان به صورت متمرکز به شهرستان‌های معمولان و دلفان ارسال کردند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار