سنگ‌اندازی فرمانداری کارون در روند مطالبه‌گری دانشجویان/ با وجود کارشکنی‌ها وضعیت سیل‌زدگان خوزستان را پیگیری می‌کنیم

فعال دانشجویی دانشگاه شهید چمران با اشاره به سنگ‌اندازی فرمانداری کارون در روند مطالبه‌گری دانشجویان گفت: با وجود کارشکنی‌ها وضعیت سیل‌زدگان خوزستان و مردم شیرین شهر را پیگیری می‌کنیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / فعال دانشجویی دانشگاه شهید چمران با اشاره به سنگ‌اندازی فرمانداری کارون در روند مطالبه‌گری دانشجویان گفت: با وجود کارشکنی‌ها وضعیت سیل‌زدگان خوزستان و مردم شیرین شهر را پیگیری می‌کنیم.

رضا نظری، فعال دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: در روز گذشته بر آن شدیم تا برای مطالبه‌گری پیرامون وضع سیل زدگان مردم شیرین شهر به این منطقه برویم و به بررسی کار‌های انجام شده که توسط استانداری وعده انجام شدن آن را گرفته بودیم، بپردازیم.

نظری مطرح کرد: بعد از دیدن وضعیت فاجعه‌بار منطقه و عدم تحقق وعده‌های داده شده، تصمیم گرفتیم به فرمانداری کارون مراجعه کرده و پیگیر کار‌ها شویم. بعد از ورود به فرمانداری با برخورد زننده و امنیتی کارمندان فرمانداری روبرو شدیم

این دانشجوی بسیجی یادآور شد: در فرمانداری کارون با کمک‌های مردمی انبارشده روبرو شدیم، در این زمان یکی از دانشجویان سعی کرد از وسایل و کمک‌های مردمی انبار شده در فرمانداری عکس بگیرد که متاسفانه کارمندان فرمانداری و خانم فرماندار با امنیتی کردن موضوع و طرح ادعایی مبنی بر اینکه ممکن است این عکس‌ها امنیت فرمانداری را به خطر بیاندازند، از ادامه پیگیری و مطالبه گری دانشجویان پیرامون وضعیت سیل زدگان جلوگیری کرده و از طرفی برای ترساندن دانشجویان، با نیروی انتظامی تماس گرفتند.

کلیدواژه ها


سیل کارون خدمت

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار