تجمع جمعی از مردم و دانشجویان در حمایت از آمر به معروف گیلانی / مسئولان روزه سکوت گرفتند!

دبیر شواری تببین مواضع بسیج دانشجوی گیلان گفت: حدود دو هزار نفر از اقشار مختلف مردم و دانشجویان این استان در حمایت از خانم آمر به معروف گیلانی در شهر خمام تجمع کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  محمد صادق جعفری، دبیر شواری تببین مواضع بسیج دانشجوی گیلان گفت: حدود دو هزار نفر از اقشار مختلف مردم و دانشجویان این استان در حمایت از خانم آمر به معروف گیلانی در شهر خمام تجمع کردند.

 
جعفری با اشاره به اینکه مسئولان دولتی در استان روزه سکوت گرفته‌اند مطرح کرد: شخص استاندار در رابطه با مسائل مختلف سیاسی که دردی از مردم دوا نمی‌کند موضع می‌گیرد، اما در مورد این مسائل هنجار شکنانه روزه سکوت گرفته‌اند و واکنشی نشان نمی‌دهند.

دبیر شواری تببین مواضع بسیج دانشجوی گیلان با بیان اینکه با رجوع به تاریخ دیدیم که یک عده‌ای در مورد جسارت به حضرت زهرا (س) و فرزند بزرگوارشان سکوت کردند گفت: امروز نیز عدم واکنش مسئولان دولتی استان به ماجرای هتک حرمت به بانوی آمر به معروف و ناهی از منکر در خمام، خیلی تلخ است.

وی با اشاره به اینکه تا آخر پیگیر مطالبات مردمی هستیم اظهار کرد: تشکل بسیج دانشجویی به‌عنوان بزرگ‌ترین تشکل دانشجویی کشور تا صدور حکم نهایی برای ضاربان این واقعه پیگیر مطالبات مردم از مسئولین و به‌ویژه دستگاه قضایی هستیم.

جعفری مطرح کرد: این تجمع مردمی با سخنرانی دبیر ستاد امر به معروف استان گیلان و  دبیر شواری تببین مواضع بسیج دانشجوی گیلان همراه بود و در نهایت با قرائت قطع نامه‌ای توسط بسیج دانشجویی، به پایان رسید.

لازم به ذکر است؛ اخیرا یک بانوی مؤمنه در گیلان به خانم‌های بی‌حجاب در حال رقص تذکر لسانی می‌دهد که افراد بی حجاب به این بانو و فرزندش حمله می‌کنند و آن‌ها را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهند.
 
 
 
 

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار