دعوت از وزیر مستعفی آموزش و پرورش برای حضور در دانشگاه فرهنگیان / پاسخگوی ابهامات باشید

تعدادی از دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با دعوت از وزیر مستعفی وزارت آموزش و پرورش از او خواستند تا با حضور در دانشگاه فرهنگیان تهران به ابهامات موجود در رابطه با استعفای بحث برانگیزشان پاسخ دهد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی تعدادی از دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با دعوت از وزیر مستعفی وزارت آموزش و پرورش از او خواستند تا با حضور در دانشگاه فرهنگیان تهران به ابهامات موجود در رابطه با استعفای بحث برانگیزشان پاسخ دهد.


متن این نامه به شرح زیر است:

بسمه تعالی 

جناب آقای سید محمد بطحایی
وزیر سابق وزارت آموزش و پرورش

سلام علیکم؛

همانطور که استحضار دارید خبر استعفای جنابعالی از مقام وزرات آن هم به دلیل نامزدی در انتخابات مجلس در محافل نخبگانی و فضای رسانه‌ای کشور پر سروصدا بوده و به جرأت می‌توان بیان داشت، کمتر کسی این امر را پذیرفته است که حضرتعالی به علت شرکت در انتخابات مجلس از سمت خود استعفا داده اید.

از طرفی حضرتعالی در مدت وزارت خود تصمیمات بحث برانگیزی از جمله طرح معلم تمام وقت، خصوصی سازی، نامه به مقام معظم رهبری در راستای مبارزه با مافیای کنکور، نامه به معاون اول رئیس‌جمهور در جهت استیفاء حقوق معلمین و ... داشته اید که باید دید این اقدامات تا چه اندازه در راستای تحول آموزش و پرورش بوده، و وزارت آموزش و پرورش تا چه حد در انجام مأموریت‌های اصلی خود موفق بوده است.

بدین لحاظ بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان تهران از حضرتعالی دعوت به عمل می‌آورد تا با حضور در دانشگاه فرهنگیان تهران دلایل استعفا خود را بیان کرده و درجهت عملکردتان توضیحات لازم را ارائه بفرمائید.

یقیناً با حضور جنابعالی و پاسخ گویی به ابهامات، ضمن روشنگری نسبت به افکار عمومی، سنت عدم پاسخگویی نسبت به عملکرد گذشته که در بین وزرای آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید مرسوم شده، شکسته خواهد شد.

دفاتر بسیج دانشجویی:
بسیج دانشجویی پردیس شهید چمران تهران 
بسیج دانشجویی مرکز شهید بهشتی تهران 
بسیج دانشجویی مرکز شهدای مکه 
بسیج دانشجویی پردیس نسیبه
بسیج دانشجویی مرکز شهید شرافت
بسیج دانشجویی مرکز شهید باهنر تهران

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار