بیش از ۹۰۰ دانشجو در دوره خادمین طرح ولایت ثبت‌نام کردند

مسئول کمیته خادمین بیست و چهارمین دوره طرح ولایت از ثبت‌نام بیش از ۹۰۰ دانشجو در دوره خادمین طرح ولایت خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییعلی کاظمی، مسئول کمیته خادمین بیست و چهارمین دوره طرح ولایت با اشاره به اینک در آستانه برگزاری این طرح هستیم گفت: جنس دوره طرح ولایت اقتضا می‌کند که خادمین این دوره علاوه بر امور محوله عناصر گفتمان ساز گفتمان انقلاب اسلامی باشند.

 
وی افزود: ۱۳۰۰۰ نفر از دانشجویان سراسر کشور جهت شرکت در دوره طرح ولایت ثبت نام کردند که این میزان از استقبال بی نظیر بوده که در نهایت بر اساس مراحل آزمون و مصاحبه قریب به ۴۵۰۰ نفر پذیرفته خواهند شد. امسال با توجه به پذیرش حدود ۴۵۰۰ نفر از علاقه‌مندان به شرکت در دوره طرح ولایت که در دوبازه زمانی ۱۷ تیر الی ۲۵ مرداد و ۳۰ تیر الی ۶ شهریور ماه برگزار خواهد شد،زمان خادمی خدام این طرح نیز افزایش داشته و خدام قریب به دوماه خادمی دانشجویان علاقه‌مند معارف دینی را بر عهده خواهند داشت که این مسئله با استقبال متقاضیان خادمی روبرو شد.

کاظمی اضافه کرد: امسال در مجموع ثبت نام عمومی خادمین و معرفی خادمین از سوی نواحی بسیج دانشجویی کشور بیش از ۹۰۰ نفر از سراسر کشور متقاضی خادمی این طرح بوده اند که تعداد قابل توجهی از این خدام از دانش پژوهان سابق طرح ولایت بوده اند،که این امر نشان دهنده علاقه مندی دانشجویان به این طرح می‌باشد که همچنان مایلند در فضای طرح ولایت حضور داشته باشند.

وی ادامه داد: کمیته خادمین طرح ولایت پس از انجام مصاحبه علاقه‌مندان به خادمی طرح در نهایت ۲۵۰ نفر از خواهران و برادران را در مرحله اول تایید کرد که از این بین ۲۰۰ نفر به عنوان پذیرفته شدگان نهایی خواهند بود.تایید نهایی خادمین منوط به بررسی ظرفیت‌ها و قابلیت‌های این افراد در نشست پنج روزه خادمین خواهد بود که در تاریخ ۱۲ لغایت ۱۷ تیر ماه در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

کاظمی خاطرنشان کرد: این نشست با هدف توانمند سازی، بکارگیری و ارتقا خادمین برگزار خواهد شد که گزینش نهایی کمیته خادمین در برنامه‌های عملی و اجرایی این نشست خواهد بود که افراد در آن بکارگیری خواهند شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار