به مناسبت روز جهانی قدس:

بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان بیانیه صادر کرد

بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان در خصوص تشکر از حضور چشمگیر دانشگاهیان در راهپیمایی روز قدس بیانیه صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بسیج دانشجویی دانشگاه سیستان و بلوچستان در خصوص تشکر از حضور چشمگیر دانشگاهیان در راهپیمایی روز قدس بیانیه ایی به شرح ذیل صادر کرد: 

بسم الله الرحمن الرحیم

 اساتید، کارمندان و دانشجویان عزیز و شریف دانشگاه بزرگ سیستان و بلوچستان، حضور پرشور شما در راهپیمایی روز قدس بیانگر بصیرت دینی، ولایت پذیری و حق طلبی شما بود.

حضوری که پوچی و تهی بودن معامله ساختگی قرن را به رخ جهانیان می کشد. شما ثابت کردید که در گام دوم انقلاب با قدرت ایمان و اراده پیرو آرمانهای این انقلابِ خدایی هستید. و بیانیه های اخیر هم دستان صهیونیست و آمریکا درمنطقه در مسیر حرکت پرشتاب وپرسرعت این انقلاب تاثیری نخواهد داشت.
متاسفانه اخیرا شاهد بودیم برخی نا استاد و عوامل ضد انقلابی، درحرکتی اقدام به جوسازی کرده اند و به بهانه بنر نصب شده روز قدس در دانشگاه افکار عمومی را از هدف اصلی حرکت قدس منحرف ساخته اند. چگونه است که این افراد انگشت شمار اصل قضیه و قدس شریف و متعلق بودن آن به مسلمانان را ندیده اند و با فاصله گرفتن از اصل قضیه، شروع به شایعه پراکنی برای کم رنگ کردن حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس را کرده اند؟
قبل از این نیز، شاهد این دست حواشی و لجن پراکنی این افراد در چند مورد دیگر با بهانه جویی های متعدد بودیم.
درپایان لازم است به این افراد انگشت شمار متذکر شویم که اساتید، کارمندان و دانشجویان دانشگاه بزرگ سیستان وبلوچستان با نیت و اهداف شوم شما آشنا هستند، پس با این جوسازی ها خود را رسواتر و حقیرتر ازآنچه هستید ، ننمایید.
بدانید جامعه علمی دانشگاه بزرگ سیستان وبلوچستان همانند تمامی ملت خدایی ایران عزیز، مثل همیشه حامی مظلوم و ملت فلسطین خواهند بود و شما افراد انگشت شمار، کوچکتر از آن هستید که بخواهید درمقابل اراده این ملت خدایی بایستید و حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس را به حاشیه ببرید.

کلیدواژه ها


بسیج روز قدس بیانیه

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار