بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان بم به مناسبت روز جهانی قدس

بسیج دانشجویی شهرستان بم با صدور بیانیه‌ای از مردم عزیز ایران اسلامی دعوت کرده تا همچون سالهای گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بسیج دانشجویی شهرستان بم با صدور بیانیه‌ای از مردم عزیز ایران اسلامی دعوت کرده تا همچون سالهای گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند.

 

متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و فلسطین قطعا آزاد خواهد شد. امام خامنه ای (مدظله العالی)
امروز همه شاهد آن بودیم همان طور که امام خمینی(ره) پیش بینی کرده بودند رژیم حرام زاده صهیونیستی به فلسطین بسنده نکرده و با دست به دامان شدن به رژیم نا مشروع وهابی آل سعود مردم مظلوم یمن را نشانه گرفته است . این حقیقت انکار ناپذیر، تمام مسلمانان جهان را مجاب میکند که امسال شعار به حق " مرگ بر آل سعود " را در کنار مرگ بر آمریکا و اسرائیل محکم تر و عمیق تر دنبال کرده تا انشالله ریشه ی پوسیده ی این بوته ی خشک شده که حامی و جیره دهنده ی به تروریست های خون خوار می باشد را از زمین برکنده و در زباله دان تاریخ بریزند.
طرح‌های سازش و خیانت و همچنین تلاش‌های مذبوحانه آمریکا، آل سعود و امارات و برخی کشورها در رونمایی و اجرایی کردن طرح از پیش شکست خورده به معامله قرن، به سیاهه شکست مبدل شده است. تردیدی نیست این طرح شیطانی که با هدف نابودی و محو فلسطین و آرمان قدس شریف تهیه شده است و دیگر طرح‌های ظالمانه و فریبنده سازش که نسبتی با حقایق و واقعیات صحنه و حقوق ملت فلسطین و پایان بخشیدن به بساط ظلم و اشغالگری در این سرزمین مقدس ندارد؛ فرجامی جز شکست و رسوایی نخواهد داشت.
خائنین به آرمان ملت فلسطین، روند سازش و معامله قرن را با سردمداری شیطان بزرگ –آمریکا- در پیش گرفته اند و قصد واگذاری سرزمین‌های فلسطین را دارند، ما دانشجویان ضمن محکومیت این قرارداد ننگین به اصطلاح معامله قرن، آن را نقشه شوم استکبار جهانی بر ضد مردم مظلوم فلسطین می‌دانیم و اعلام می‌نمائیم که مسئله فلسطین، راهی جز مقاومت و جهاد ندارد.
آمریکا و کشور‌های منطقه در چند ماه گذشته، محور مقاومت را مورد هجمه‌های شدید تبلیغاتی و رسانه‌ای قرار داده و با تشدید تحریم‌های ظالمانه و قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست تروریستی و تهدید به حمله نظامی، در پی تضعیف اراده ملت ایران می‌باشند. روز قدس فرصت مناسبی است که ملت ایران یک صدا و با هم جواب دندان شکنی را به استکبار جهانی خواهند داد و اعلام می‌کنیم که در پیشبرد آرمان‌های انقلاب اسلامی یک قدم هم پا عقب نمی‌کشیم.
دولتمردان بی خرد و خودخواه بعضی از دول عربی که مصداق بارز جهالت و گمراهی نوین هستند چشم بر حقایق به بهای اندکی فروبسته اند و روز به روز بر خسران خود می افزایند، بدانند که دیگر دوران بر سر نیزه کردن قرآن ها به پایان رسیده است.و اگر دست از تکفیرگرایی و مسلمان کشی و همراهی با غاصبان قدس برندارید، با اشاره ولی امر مسلمین بار دیگر بدر و خیبری خواهیم ساخت که شمایی را که رجز خوان شده¬اید در شکل و شمایل پیشینیانتان خواهند یافت.
همانگونه که امام خامنه ای فرمودند، همه بدانند که آرمان فلسطین و محو اسراییل، هیچگاه از دستور نظام اسلامی و جوانان انقلابی علی رغم همه شیطنت های منطقه ای خارج نخواهدشد و ان شاالله به زودی پایه های سست این خانه ضعیف تر از لانه عنکبوت فروخواهد ریخت و قدس عزیز به آغوش مسلمانان باز خواهد گشت.
امروز ما دانشجویان انقلابی شهرستان بم به عنوان بخش کوچکی از جهان اسلام حمایت کامل خود را از ملت فلسطین اعلام می‌کنیم و به آمریکا و ایادی آن در منطقه می‌گوییم که تا آخرین قطره خون خود در راه آرمان بلند آزادی قدس تلاش می‌کنیم و لحظه‌ای از پای نمی‌نشینیم. مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران به فضل الهی با حضور گسترده خود نشان خواهند داد که عاشق مبارزه با صهیونیست‌ها بوده و هیچ‌گونه توافق و معاهده‌ای نمی‌تواند امنیت اسرائیل را تامین کند و این رژیم غاصب محکوم به نابودی و زوال است.
«والسلام علی من اتبع الهدی»
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان بم

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار